Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 10d. 17:05 , atnaujinta: 2014 gegužės 10d. 21:38

Šeštadienio išpuolis Vilniuje: nuo nuogo psichopato išgelbėjo Lietuvos kiokušin karatė čempionas Darius Petrikauskas

Agresyvus, raumeningas, nuogas vyras su grandinėmis
123RF.com iliustr. / Agresyvus, raumeningas, nuogas vyras su grandinėmis

Šeštadienį patekau į keistai pavojingą situaciją. Esu dėstytoja, garbaus amžiaus moteris... Šiandien Vilniaus miesto centre vyko daug įdomių renginių. Stovint viešojo transporto...

Šeštadienį patekau į keistai pavojingą situaciją. Esu dėstytoja, garbaus amžiaus moteris...

Šiandien Vilniaus miesto centre vyko daug įdomių renginių. Stovint viešojo transporto stotelėje įvyko incidentas, po kurio mano kategoriška nuomonė apie „budulius“ pasikeitė. Prie laukiančiųjų stotelėje pribėgo jaunuolis, visiškai išsirengęs, be viršutinės dalies, be batų, pradėjo prie mūsų – stovinčiųjų stotelėje – demonstruoti kažkokius veiksmus rankomis bei kojomis šaukdamas. Ėmė smūgiuoti į stotelę. Pirmą kartą dienos metu teko patirti tokią baimę, vaikai apsiverkė.

Pirmą kartą dienos metu teko patirti tokią baimę, vaikai apsiverkė.

Prie mūsų sustojo automobilis, iš jo iššoko randuotas, treninguotas vyras, paklausė mūsų ar viskas yra gerai? Tuomet pasiūlė nuogam piliečiui apsirengti, nes čia yra vaikų. Nuogalius iškart puolė randuotą vyrą, bet jam nepasisekė, atsidurė ant žemės ir spruko...

Iš randuoto vyriškio sportinės aprangos galima suprasti, kad jis priklauso kažkokiai mušeikų-kovotojų grupei, buvo pažymėtas logotipas kumštis ir pavardė : Petrikauskas.

Nors ir nesinori to pripažinti, bet galbūt ir ne visų savo galvas bereikalingai daužančių

Asmeninio archyvo nuotr./Darius Petrikauskas su mokiniais
Asmeninio archyvo nuotr./Darius Petrikauskas su mokiniais

mušeikų reikia bijoti... Vėliau, kiek matėme, nuogalių sulaikė policija, tikimės sportininkui dėl įvykio nebus nemalonumų.

P.S. Redakcija susiekė su profesionaliu sportininku, Lietuvos kiokušin karatė čempionu, treneriu Dariumi Petrikausku. Darius neslėpė, kad jam ponios Liudmilos priklijuota neigiama mušeikos (buvo ir blogesnių epitetų) etiketė nepatiko.

Tačiau Darius tvirtai žino, kad, jei vėl patektų į panašą situaciją, pasielgtų lygiai taip pat – išgelbėtų išsigandusius žmones nuo užpuoliko.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt