Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienio vakarą Pilaitėje kaukė gaisrinių sirenos

Ugniagesių pajėgos Pilaitėje
Ugniagesių pajėgos Pilaitėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą tylą Pilaitėje, Vilniuje, sudrumstė ugniagesių sirenos. Į Pajautos gatvę atlėkė dvi ugniagesių cisternos ir vienas automobilis su kopėčiomis. Vienas iš...

Šeštadienio vakarą tylą Pilaitėje, Vilniuje, sudrumstė ugniagesių sirenos. Į Pajautos gatvę atlėkė dvi ugniagesių cisternos ir vienas automobilis su kopėčiomis. Vienas iš Pajautos gatvės namų buvo aptvertas STOP linija. Atvyko ir greitosios medicinos pagalbos ekipažas.

Susirinkusi minia stebėjo, kaip ugniagesių kopėčios kyla į ketvirtą aukštą. Jo balkonas buvo pilnas žmonių, tačiau atviros ugnies nesimatė.

Galiausiai gelbėtojai į žemę nusileido nieko nepešę. Pasirodo, šio gaisro istorija - gana mistinė. Kaip papasakojo ugniagesiai ir greitosios pagalbos gydytoja, ketvirto aukšto gyventojai vakarodami užuodė svilėsių kvapą. Degė plastmasė. Vėliau jie pamatė iš penkto aukšto krentantį ugnies kamuolį. Todėl iškvietė pagalbą.

Pasirodo, penkatame aukšte kažkas rūkė, neužgesino nuorūkos, numetė ją į didelę plastikinę vazą, kurią naudojo kaip peleninę. Ji ir užsiliepsnojo, smarkiai išgąsdindama didžiąją dalį Pilaitės mikrorajono gyventojų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt