Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sesutės Cukrė ir Druskė ieško namų

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Padūkėlėms dabar apytikriai 9 mėnesiai, kalytės išaugusios vidutinio ūgio, tik, deja, nepatyrus pakankamai individualaus dėmesio, abiems reikalingos bendros gražaus elgsio pamokos.

Vieną gražų sekmadienio rytą „SOS gyvūnų“ prieglaudos automobilis, išsiruošusęs į UAB „Grindą“ parsivežti vieno šunelio, į prieglaudėlės kiemą grįžo tiesiogine prasme užpildytas iki lubų – automobilyje glaudėsi trylika šunelių ir pora katinėlių. Tikėta, kad taip visiems ten buvusiems mažiausiems bus suteiktas bilietas į naują gyvenimą. Kaip bebūtų apmaudu, tik nedaugelis iš viso ryto „laimikio“ sulaukė to šviesaus rytojaus – didžioji dalis atkeliavo jau užsikrėtę mirtinu virusu.

Na, bet ne apie tai šį kartą pasakojimas. Tarp trylikos mažučių šunelių buvo ir sesutės Cukrė bei Druskė. Sugebėjusios įveikti klastingą ligą, jos džiugino prieglaudos savanorius ir svečius savo vaikiškomis šelionėmis, o visi tikėjo, kad naujieji šeimininkai „tuoj pasirodys iš už kampo“. Tačiau kartais keistai viskas susiklosto – šiandien sesutės prieglaudos kieme jau „švenčia“ šeštą mėnesį. Per tą laiką jos išaugo į žavias jaunas „paneles“, nė neįsivaizduojančias, kad jos galėtų gyventi kitaip – juk nuo pat pirmų vaikystės žingsnių jas lydėjo grotos, vėliau kuklus kambarys ir prieglaudėlės kiemas, kurį tenka dalintis su kitais, pasitikti vis naujus gyventojus ir išlydėti senus gerus žaidimų draugus. Nuolat auklėjamos ir besimokančios iš viršesnių už save, sesutės išmoko ginti savo kiemą, minkštesnį guolį, o kartu – vertinti ir branginti žmogaus artumą.

Padūkėlėms dabar apytikriai 9 mėnesiai, kalytės išaugusios vidutinio ūgio (maždaug iki kelių), tik, deja, nepatyrus pakankamai individualaus dėmesio, abiems reikalingos bendros gražaus elgsio pamokos. Juk gražios panelės turi elgtis kultūringai, tiesa? :)

O mes, savanoriai, savo ruožtu norėtumem dar kartelį paprašyti Jūsų atkreipti dėmesį į Cukrę ir Druskę – gal nuotraukoje atpažinote savo draugą, kurio taip ilgėjotės, bet vis dar neradote?

Dėl šių nuostabių „mergaičių“ galite kreiptis į savanorę Algitą  8 677 34002. Arba tiesiog aplankykite jas tiesiogiai „SOS gyvūnų“ prieglaudoje Žalgirio 60, Vilnius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt