Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sesutės Melancholija ir Sangvinika dairosi naujų namučių (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šios dvi išskirtinės gražuolės buvo rastos prie vienos iš Kauno „Lesės" savanorių namų durų Raudondvario plente. Ironiška- vieni prie jos durų palieka savo gyvūnų „derlių", kiti stato spąstus jos katėms, kad šios neduokdie nepaliestų kaimyno paukštininko augintinių... Katytės sesutės buvo tik ką atsimerkusios, taigi, dviejų savaičių amžiaus. Savanorė rado jas įdėtas į kibirą...

Šios dvi išskirtinės gražuolės buvo rastos prie vienos iš Kauno „Lesės" savanorių namų durų Raudondvario plente. Ironiška- vieni prie jos durų palieka savo gyvūnų „derlių", kiti stato spąstus jos katėms, kad šios neduokdie nepaliestų kaimyno paukštininko augintinių... Katytės sesutės buvo tik ką atsimerkusios, taigi, dviejų savaičių amžiaus. Savanorė rado jas įdėtas į kibirą... Draugai nepaliko savanorės bėdoje ir padėjo mažyles užauginti ožkos pienu iš buteliuko. Mažylės sėkmingai užaugo (joms jau du mėnesiai) ir dabar dairosi naujų namučių.

Melancholija ir Sangvinika pavadintos sesutės yra labai skirtingos, bet puikiai papildo viena kitą.

Melancholija rankose išslysta kaip molis, ją galima glostyti kaip tik nori. Lyginant su sese - visiškai rami, netgi flegmatikė. Viską daro tik su priežastim - žaidžia, ieško grobio, miega, bėgioja, tykoja ir t.t., kai tam yra tikslas. Taigi, kol išdykusi sesė laksto ratais aplink, Melancholija ramiai žiūri ir duoda  kelią. Nemėgsta be reikalo murkti ir jei nepakviesi- pati ant kelių neateis. Individualistė, aplinką stebi iš šono. Panašu, kad auga išmintinga ir ori katė bei gera medžiotoja. Melancholija yra juoda su labai gražiu šokoladiniu atspalviu, po kaklu turi baltą širdutę. Tinka meniškos sielos žmonėms - tikra mūza.

Sangvinika nuolatos reiškia savo nuomonę murkimu arba kniaukimu, jos pilna visur. Labai meili žmogui ir stengiasi būti visur šalia - šeimininkui žiūrint TV, dirbant prie kompiuterio, ruošiant pietus, maudantis, miegant ir pan. Sangvinika įsibruka po pažastim, užsilipa ant peties ar galvos, ateina pakandžioti ausies miegant. Išdykusi ir baisiai smalsi - kiekvieno garso bėga pasižiūrėti pati pirmoji. Nenuilstanti žaidėja su viskuo, kas pasitaiko jos kelyje. Mėgsta niurkyti savo ramiąją sesę. Spalva- visa juoda. Puikiai tinka raganoms :)

Dėl šių gražuolių kreiptis į Ingą tel. nr. 8 608 65805 arba rašyti į el. paštą inga@miegantysdrambliai.lt.

Kaunas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt