Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliečiai, padovanokite šypseną!

Padovanok šypseną
Padovanok šypseną
Šaltinis: 15min
0
A A

Išgirdę frazę „padovanok šypseną“ nenustebkite, o nusišypsokite ir žinokite, kad kiekvienas gali dovanoti šypseną. Šiuo metu yra vykdomas projektas „Padovanok šypseną“, kuris...

Išgirdę frazę „padovanok šypseną“ nenustebkite, o nusišypsokite ir žinokite, kad kiekvienas gali dovanoti šypseną. Šiuo metu yra vykdomas projektas „Padovanok šypseną“, kuris skirtas Šiaulių vaikų globos namams. Projekto tikslas – skatinti jaunimą sportuoti, atrasti save vienoje ar kitoje sporto šakoje, skatinti nevartoti alkoholio, nerūkyti. Projekto iniciatorius Arnoldas Jarašius teigia, kad prie projekto galima prisidėti aukojant, dovanojant ar tiesiog skleidžiant šią gerą žinią.

„Esu ir anksčiau organizavęs kelis projektus vaikų namams, tačiau šis projektas išskirtinis, nes šypsenos dovanojamos tris mėnesius – iki gruodžio 14 d.“. Arnoldas, kūno kultūros ir sporto vadybos paskutinio kurso studentas pastebėjo, kad daug jaunimo rūko, vartoja alkoholį, didelę laiko dalį praleidžia prie kompiuterio. Anot projekto „Padovanok šypseną“ organizatoriaus, ne visi gali tapti profesionaliais sportininkais, tačiau siekti užsibrėžtų tikslų ir juos pasiekti – gali visi. Projekto metu siekiama išbandyti įvairių sporto šakų, tokių kaip: motokrosas, x-fit, trx, Thai Bo, Les Mills BodyPump, krepšinio, futbolo, lengvosios atletikos. Norintys prisidėti prie projekto, gali įsigyti specialiai projektui sukurtus marškinėlius.

Šiauliečiai, įmonės, esančios Šiauliuose aktyviai dalyvauja projekte, noriai bendradarbiauja. Šiaulių vaikų namų globotiniai džiaugiasi, kad projektas suteikia puikias galimybes susipažinti iš arčiau su sporto užsiėmimais. Organizuojamos įvairios sporto treniruotės, vaikai supažindinami su sveiku gyvenimo būdu. Viena projekto organizatorių, sporto užsiėmimų vadovė Samanta Trinkūnaitė teigia, kad projektas dar tik įpusėjo, o emocijų labai daug. „Treniruotei pasibaigus, vaikai klausia, kas vyks sekančią treniruotę. Šaunu, kad užsiėmimai vyksta su profesionaliais sportininkais, tvyro gera atsmosfera“ – teigia  nuo šešerių metų Kyokushin Karate sportą pasirinkusi mergina. „Labai norėčiau, kad kiekvienam iš jų pavyktų atrasti tą profesionalų sporto kelią ir tapti Lietuvos, Europos, Pasaulio čempionais. Profesionalumo siekis išugdo asmenybę. Linkiu būti kantriems, išmintingiems, atsakingiems, kad nepritrūktų noro, jėgų siekiant užsibrėžtų tikslų“ – linki kūno kultūros ir sporto pedagogikos specialistė, būsima kineziterapiautė Samanta.

Rugsėjo 21-ąją vyko susipažinimas su motokrosu. Visi atvykę galėjo išbandyti šį sportą, susipažinti su aprangomis, motociklais, o vėliau išbandė jais važiuoti. Apie vyksiančius užsiėmimus ir vykusių treniruočių nuotraukas rasite facebook paskyroje Padovanok šypseną.

Visi šiauliečiai ir ne tik, kviečiami prisijungti prie projekto „Padovanok šypseną“.

Projekto organizatoriai
Projekto organizatoriai
X-FIT treniruotės dalyviai
X-FIT treniruotės dalyviai
Motokrosas
Motokrosas
Pasiruošimas
Pasiruošimas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt