Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių profesinio rengimo centras kvietė į mugę

Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 8–9 d. vyko tradicinis Šiaulių profesinio rengimo centro profesinio informavimo renginys „Profesijų mugė 2014”. Į mugę atvykę mokiniai ir jų tėvai iš įvairių Šiaulių...

Balandžio 8–9 d. vyko tradicinis Šiaulių profesinio rengimo centro profesinio informavimo renginys „Profesijų mugė 2014”. Į mugę atvykę mokiniai ir jų tėvai iš įvairių Šiaulių miesto ir regiono mokyklų buvo supažindinti su Šiaulių profesinio rengimo centre rengiamomis specialybėmis, mokymosi sąlygomis, popamokine veikla, galimybe išvykti stažuotis į užsienį ir kt. Renginio metu vyko ir trečiasis Šiaulių regiono jaunimo meno festivalis „Mes PROF’ai”. Meninius gebėjimus pristatančius įvairius profesijas festivalyje demonstravo daugiau kaip 200 kūrybingų mokinių iš Šiaulių miesto ir regiono mokymo įstaigų: mokyklų, gimnazijų, kultūros centrų, moksleivių kūrybos namų, jaunųjų technikų centrų. Festivalio metu įvyko ir konkurso „Mano svajonių profesija“ nugalėtojų apdovanojimai. 61 laimėtojas buvo atrinktas iš daugiau nei 600 dalyvių – Šiaulių regiono mokyklų, gimnazijų, progimnazijų, vaikų centrų, kūrybos namų ir kt.
Mugės organizatorius ir lankytojus pagerbė Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės pavaduotojas Vydas Gedvilas, Šiaulių miesto vicemerė Danguolė Martinkienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt