Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Siekiant apsaugoti jaunimą nuo savaitgalinių išgertuvių, Lazdijuose pratęstas Jaunimo centro darbo laikas

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lazdijų rajono savivaldybė priėmė sprendimą pratęsti Lazdijuose, viešosios bibliotekos pastate įsikūrusio Jaunimo centro darbo laiką. Kaip informavo meras Artūras Margelis, darbo...

Lazdijų rajono savivaldybė priėmė sprendimą pratęsti Lazdijuose, viešosios bibliotekos pastate įsikūrusio Jaunimo centro darbo laiką. Kaip informavo meras Artūras Margelis, darbo dienomis centras dirba nuo 17 iki 23 valandos, o naktį iš penktadienio į šeštadienį ir naktį iš šetadienio į sekmadienį – net iki 2 valandos nakties.

„Toks žingsnis – noras ištraukti jaunimą iš barų, gatvių ir pirtelių, kur savaitgaliais atsidaro, nepabijosiu to žodžio, girdyklos. Jaunimas turi turėti alternatyvą tokiai aplinkai. Jaunimo centras savivaldybės skirtomis lėšomis jau įsigijo namų kino sistemą, artimiausiu metu pastatysime biliardo stalą, veikia kavos aparatas. Darbuotoja rengs teminius vakarus, filmų peržiūras. Visa tai yra nemokama. Kviečiu jaunimą ne dejuoti, jog mieste nėra ką veikti, o vakarais, vietoj gliaudžius saulėgražas miesto aiktėje, užsukti į Jaunimo centrą“, – sakė meras.

Ateityje ketinama ieškoti lėšų tokiai alternatyvai ir kituose rajono miesteliuose. A.Margelis teigė, jog itin laukia paties jaunimo siūlymų, ką ir kaip reiktų daryti, kad gimtam rajone būtų kur užsukti vakarais ir praleisti turiningai laiką.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Laikas
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt