Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šilutėje bus diskutuojama apie pasirengimą 2011 metų pavasario potvyniui (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

ikrauk.lt reporteris Edvardas Lukošius praneša, kad šeštadienį Šilutėje rengiamas išvažiuojamsis LR Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame bus diskutuojama apie pasirengimą 2011 m. pavasario potvyniui.

ikrauk.lt reporteris Edvardas Lukošius praneša, kad šeštadienį Šilutėje rengiamas išvažiuojamsis LR Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame bus diskutuojama apie pasirengimą 2011 m. pavasario potvyniui. Reporteris rašo:

Šeštadienį 11.30 val. Šilutėje rengiamas išvažiuojamsis LR Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos (VESK) posėdis, kuriame numatoma kalbėti apie pasirengimą 2011 metų pavasario potvyniui. Posėdis vyks Šilutės r. savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje. VESK posėdyje dalyvaus vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis, Šilutės r. savivaldybės meras Virgilijus Pozingis, kitų saugos tarnybų vadovai ir atstovai.

VESK nariai su Lietuvos kariuomenės atstovais šeštadienio rytą vikšrine amfibija vyks susipažinti su situacija ir pajėgų išdėstymu Nemuno žemupyje.

Kol valdžia daug metų „mąsto“ apie estakados statybą, salos gyventojai ant užšalusių Rupkalvių kaimo pievų „įrengė“ savo ledo kelią ir važinėja juo į Šilutę ir atgal.

Šilutės r. savivaldybės Civilinės ir priešgaisrinės saugos tarnybos vedėjas Romualdas Renčeliauskas mano, kad komisija imsis spręsti pamario gyventojams aktualias problemas.

Reporteris Edvardas LUKOŠIUS

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt