Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: automobilis iš stovėjimo vietos nuriedėjo į gatvę (nuotraukos)

Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį apie 13.15 val. Vilniuje, Šventaragio g. pavyko užfiksuoti ganėtinai įdomią situaciją, laiške rašo „15min“ skaitytojas Gediminas. „Sprendžiant iš situacijos, galima...


Sekmadienį apie 13.15 val. Vilniuje, Šventaragio g. pavyko užfiksuoti ganėtinai įdomią situaciją, laiške rašo „15min“ skaitytojas Gediminas.

„Sprendžiant iš situacijos, galima numanyti, kad vairuotojas tiesiog pamiršo įjungti bėgį ar rankinį stabdį, tad mašina paprasčiausiai iš stovėjimo vietos nuriedėjo į patį gatvės vidurį, taip
užtverdama eismą“, – teigė Gediminas.

Anot jo, vienas praeivis paskambino policijai ir pranešė apie šią situaciją, tačiau pralaukus apie 15 minučių niekas neskubėjo atvažiuoti ir patraukti automobilio.

Redakcija dėkoja skaitytojui Gediminui už atsiųstą informaciją!

Skaitytojo Gedimino atsiųstų nuotraukų galeriją rasite paspaudę čia.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva. 


Susiję:

Foto: Skaitytojo galerija: automobilis iš stovėjimo vietos nuriedėjo į gatvę


Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt