Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 18d. 11:53

Skaitytojo informacija: Neries pakrantėje yra atvirų šulinių

15min.lt skaitytojas Linas informavo, kad važinėdamasis dviračiu Neries pakrantėmis pastebėjo vieną blogybę – atvirų šulinių.„Apie 20 metrų už stadiono, esančio Žvėryne, Kęstučio...


15min.lt skaitytojas Linas informavo, kad važinėdamasis dviračiu Neries pakrantėmis pastebėjo vieną blogybę – atvirų šulinių.

„Apie 20 metrų už stadiono, esančio Žvėryne, Kęstučio gatvės pradžioje, Neries link, aptikau du atvirus šulinius. Tie šuliniai tikrai ne vakar ar praeitą savaitę atverti, mano manymu, gal metai ir ne vieni taip stovi“, – 15min.lt informavo skaitytojas Linas.

Skaitytojas ypač susirūpinęs, kad nedaug reikia, jog įvyktų nelaimė, mat visai šalia vingiuoja žmonių pramintas takelis Neries link. Taip pat skaitytojas pažymėjo, jog netoli yra šunų dresavimo aikštelė, taigi pavojus išlieka ir gyvūnams, kurie gali lakstydami įkristi į šulinius.

Tikiuosi, kad tarnybos, atsakingos už tų šulinių priežiūrą ir eksploatavimą, tikrai nenusispjaus į šią bėda.

Redakcija dėkoja skaitytojui Linui už atsiųstą informaciją ir nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt