Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 22d. 19:54

Skaitytojo informacija: paskutinė legendinio laivo-restorano „Medūza“ kelionė

Skaitytoja Gintarė informavo pirmadienį mačiusi, kaip Kaune, ties Vytauto bažnyčia, Nemuno upe buvo plukdomas laivas-restoranas „Medūza“.„Seniai nuskendusi „Medūza“ grįžta. Š...


Skaitytoja Gintarė informavo pirmadienį mačiusi, kaip Kaune, ties Vytauto bažnyčia, Nemuno upe buvo plukdomas laivas-restoranas „Medūza“.

„Seniai nuskendusi „Medūza“ grįžta. Šiandien savo akimis mačiau, kaip du laivai tempė „Medūzą“, – redakcijai rašo Gintarė. 

15min.lt pavyko sužinoti, kad legendinis laivas-restoranas „Medūza“ pirmadienį iš tiesų buvo plukdomas Nemunu. Tačiau priešingai, nei manė nuotraukas padariusi skaitytoja, „Medūza“ negrįžta. Tai buvo paskutinė jos kelionė: laivas nuplukdytas į prieplauką H. ir O.Minkovskių gatvėje, kur bus išmontuotas ir supjaustytas. Paskutinė „Medūzos“ kelionė esą truko apie tris valandas.

Ant vandens ties Vytauto bažnyčia laivas-restoranas „Medūza“ lankytojams duris atvėrė 2002 metais. Tačiau pramogauti jame buvo galima tik porą metų. 2004-ųjų pabaigoje laivas pradėjo grimzti, todėl buvo nutarta jį uždaryti ir perkelti į Kauno žiemos uosto akvatoriją. Ten iki šiol jis ir stovėjo. Nusprendę jo nebetvarkyti, savininkai pardavė jį metalo laužą superkančiai bendrovei, kuri ir padės tašką legendinio laivo-restorano istorijoje.

Dėkojame skaitytojai Gintarei už informaciją ir nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt