2009 03 15

Skaitytojo informacija. Pirmasis AJAGS slalomo etapas (papildyta 11.15 val.)

Šeštadienį, kovo 14 d. Trakų „Dvarkiemyje“ vyko pirmas slalomo etapas „AJAGS“ taurei laimėti. Renginyje buvo užsiregistravę 68 dalyviai. Dalyvavo trys automobilių klasės: AWD,...

Šeštadienį, kovo 14 d. Trakų „Dvarkiemyje“ vyko pirmas slalomo etapas „AJAGS“ taurei laimėti.

Renginyje buvo užsiregistravę 68 dalyviai. Dalyvavo trys automobilių klasės: AWD, RWD, FWD. Tarp dalyvaujančių buvo ir Dainius Leonavičius bei jo dukra Lina.

Dainius iškovojo pergalę ir užėmė pirmą vietą FWD automobiliu klasėje, o jos dukra Lina buvo greiciausia tarp važiavusių moterų.

Renginį vainikavo profesionalaus slalomo lenktyninko pasirodymas „Subaru Impreza WRX“. Jį pasiskolino iš renginio dalyvio.

Visą fotogaleriją rasite čia arba dešinėje pusėje.

Skaitytojo Andriaus informacija

Šį šeštadienį, prie Trakų Dvarkiemio, susirinko nemažas būrys automobilių sporto entuaziastų. Iš viso užsiregistravo net 68 dalyviai, kurie varžėsi trijose pagrindinėse klasėse: priekinių, galinių ir visų varomųjų ratų. Taip pat atskiroje įskaitoje dalyvavo merginos ir jauniai (jauniausiam dalyviui buvo vos 12 metų!)

Oras buvo puikus ir netrukus prasidėjo varžybos. Žiūrovus džiugino, ne tik, įspūdingi dalyvių pasirodymai, bet ir įvairūs konkursai, bei idomūs parodomieji važiavimai. Vienas iš dalyvių, penktos klasės VW Golf įveikė trasą atbulomis.

Taip pat, visus norinčius, trasa pravežė mikroautobusas-kemperis, sukeldamas daug juoko. Visą šou vainikavo AJAGS automobilių sporto klubo vadovo Jono Balčiūno šou, su Subaru Impreza WRX.

Pirmąją vietą, absoliučioje įskaitoje ir priekinių varomųjų ratų klasėje, laimėjo Dainius Leonavičius su Nissan Almera. Galinių varomųjų ratų klasėje geriausiai pasirodė Karolis Raišys su Mazda MX-5, o visų varomųjų klasėje nenugalima buvo Subaru Legacy kurią vairavo Andrejus Savčenko.

Tarp merginų greičiausia buvo Lina Leonavičiūtė. Jaunių klasėje nugalėjo septyniolikos metų Darius Jankauskas su Opel Astra. Organizatoriai, apdovanojimų ceremonijos metu, žadėjo, kad slalomų dar bus.

Straipsnis: Kipro ralį laimėjo S.Loebas ir D.Elena

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius