Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po pranešimo apie bombą Šiaulių prekybos centre „Akropolis“ vyko operacija „Skydas“

"Akropolyje" bomba
Alvydo Januševičiaus nuotr. / "Akropolyje" bomba
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Policijos pareigūnai, medikai, ugniagesiai bei dujotiekio tarnybos buvo sukeltos ant kojų po to, kai buvo pranešta apie sprogmenį Šiaulių „Akropolyje“. Atvykę „Aro“ išminuotojai išnaršė pastatą ir požeminę automobilių stovėjimo aikštelę, bet sprogmenų nerado. Dešimtys žmonių laukė, kada galės pasiimti savo automobilius – juk iš ryto reikėjo važiuoti į darbą.

Policijos pareigūnai, medikai, ugniagesiai bei dujotiekio tarnybos buvo sukeltos ant kojų po to, kai buvo pranešta apie sprogmenį Šiaulių „Akropolyje“. Atvykę „Aro“ išminuotojai išnaršė pastatą ir požeminę automobilių stovėjimo aikštelę, bet sprogmenų nerado. Dešimtys žmonių laukė, kada galės pasiimti savo automobilius – juk iš ryto reikėjo važiuoti į darbą.

Gavus pranešimą apie bombą, iš pastato buvo evakuoti žmonės. Skaičiuojama, kad jų turėjo būti apie 1000. Lankytojai turėjo tą pačią minutę išeiti iš pastato – jokių atsiskaitymų nebuvo leista baigti ar grąžinti bilietus.

Požeminėje stovėjimo aikštelėje iki išnaktų užstrigo apie 150 automobilių. Jų nebuvo galima išgabenti, kol nepatikrino „Aro“ vyrai. Jie specialiais veidrodžiais apžiūrėjo kiekvieno automobilio dugną.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Gedeminas Vyšniauskas, esantis taip pat ir miesto Ekstremalių situacijų valdymo centro vadovas, sako, kad miestas patirs nuostolių – ne tik „Akropolis“: „Atvažiavau čia kone kartu su policija. Važiavau iš darbo ir gavau pranešimą.“

Pareigūnų žiniomis, jau yra nustatyta, iš kurios vietos ir kokio telefono buvo skambinta, pranešant apie sprogmenį. Jei pranešimas bus melagingas, o kaltininkai rasti, jiems gresia nemažos baudos. „Akropolis“ gali reikalauti atlyginti nuostolius. Pirminiais duomenimis, specialiąsias tarnybas ant kojų sukėlė vaikas, paskambinęs į BPC.

Informacija skaitytojai dalinasi ikrauk@15min.lt arba gali patys įkrauti naujienų skaitytojų skiltyje www.ikrauk.lt.

 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt