Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. Dingus elektrai Vilniaus „Akropolyje“ pasimetė ir apsaugos darbuotojai

Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt skaitytojas Žilvinas K. dalijasi įspūdžiais iš penktadienio vakaro incidento Vilniaus „Akropolyje“, kai prekybos centre trumpam buvo dingusi elektra. „Tuo metu, kai...

15min.lt skaitytojas Žilvinas K. dalijasi įspūdžiais iš penktadienio vakaro incidento Vilniaus „Akropolyje“, kai prekybos centre trumpam buvo dingusi elektra.

„Tuo metu, kai Vilniaus „Akropolyje“ dingo elektra, buvau „Maximos“ žaislų skyriuje. Tikėjausi, kad šviesa atsiras per keletą sekundžių, nes įsijungs avarinis apšvietimas arba generatorius ir toliau tęsiu apsipirkimą. Deja, taip neatsitiko.

Švietė tik ženklai, rodantys išėjimo kryptį.  Kai akys apsiprato prie tamsos, susiradau savo vaikus. Pabodus stovėti tamsoje, palikome vežimėlį su prekėmis ir mūsų viršutiniais drabužiais, ir išėjome per kasas.

Kažkas kažkur šūkavo, kad pirkėjai turi palikti prekes ir išeiti iš „Maximos“. Supraskite, neveikė nei garsinė signalizacija, nei audio informavimo sistema, per kurią nuolat kartojamas „Maximos“ šūkis „Apie viską pagalvota“.

Taigi, grįžome į „Maximą“, pasiėmėme savo viršutinius drabužius ir išėjome. Vėl tamsoje kažkas šūkavo, kad pirkėjai turi eiti į lauką. Man nepasirodė, kad kažkas eitų laukan. Dar įdomesnis dalykas, kad už kasų, „Akropolio“ koridoriuje stovėjo gana tvarkinga pirkėjų eilė su pilnais pirkinių vežimėliais (nesupratau, kaip, kas ir iš kur). „Akropolio“ koridoriuose buvo šviesiau, nes prekybos paviljonų apšvietimas veikė. Po 15 minučių elektra atsirado, bet noro tęsti apsipirkimą jau nebuvo. 

Šalia „Maximos“ kasų apsaugos darbuotojas juokavo: „Ūže dūmal, što būdiet kak v Rigie“ („Jau maniau, kad bus kaip Rygoj“, – red. past.). Kitas šūkavo, kad nieko negalima leisti į „Maximą“. Trečias rėkavo, kad reikia visus evakuoti. Mes evakavomės, bet tuo metu per duris jau plūdo minios žmonių vidun.

Vienu žodžiu: panikos nebuvo, bet apsauga, ginkluota „specialia įranga“ darbui tamsoje, t.y. radijo stotelėmis ir antrankiais, minios ne(su)valdė, apsaugos darbuotojų nesuvokimas, ką daryti, ir jų duodamos komandos atrodė apgailėtinai...“

15min.lt primena, kad penktadienį apie 17.30 Vilniaus „Akropolyje“ dvidešimčiai minučių buvo dingusi elektra pekybos centro dalyje, kurioje yra „Maxima“ parduotuvė.

Dingus elektrai negalėjo veikti kasos, todėl prekybos centro apsaugos darbuotojai žmones palydėjo išėjimų link. Kaip 15min.lt sakė prekybos centro „Akropolis“ atstovas Frederikas Jansonas, techninių nesklandumų priežastimi galėjo tapti įtampos šuoliai elektros tinkluose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt