Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 28d. 11:31

Skaitytojo skundas. Gyvena Fabijoniškėse, moka it būtų iš Baltarusijos (papildyta)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Šįryt suskamba žadintuvas. Išjungiu. Žiuriu, ogi Bitė tinklą pakeitė. Įdomu. Ir SMS atsiuntė - galvoju, kažkokios permainos... Perskaitau žinutę, o ten - sveikinimai prisijungus prie Baltarusijos life:) tinklo. Įžvelgiau pasalą. Gyvenu Fabijoniškėse, Vilniuje, iki Baltarusijos man toloka. Ar nebus Aliaksandras liepęs padidinti visų siųstuvų signalo lygio ir taip užspinduliuos mus iki kol šviesti pradėsime?..

Sveiki,

Šįryt suskamba žadintuvas. Išjungiu. Žiuriu, ogi Bitė tinklą pakeitė. Įdomu.

Ir SMS atsiuntė - galvoju, kažkokios permainos... Perskaitau žinutę, o ten - sveikinimai prisijungus prie Baltarusijos life:) tinklo. Įžvelgiau pasalą. Gyvenu Fabijoniškėse, Vilniuje, iki Baltarusijos man toloka. Ar nebus Aliaksandras liepęs padidinti visų siųstuvų signalo lygio ir taip užspinduliuos mus iki kol šviesti pradėsime?..

Susirūpinęs Adminas.

Papildyta 15: 56 val. Perskaitęs šią naujieną, į ikrauk.lt redakciją kreipėsi ir skaitytojas Arvydas. „Su Bitės tinklu buvo toks įdomus nuotykis. Mano pažįstamai atėjo per didelė sąskaita. Paėmę išklotinę pamatėme, kad už 3 pokalbio sekundes priskaičiuoti 34 litai. Bandėme aiškintis, bet beprasmiška... Gal penki draugai, pamatę tokią nesąmonę, atsisakė Bitės paslaugų. Tarp kitko, mano sesei grįžus iš Kinijos atėjo žinutė, kad ji naudojasi Kinijos operatoriaus paslaugomis“, - rašė redakcijai Arvydas.

Papildyta 08-29 d. 19 val. Ikrauk.lt sulaukė ir minėto telefono ryšio operatoriaus atsako skaitytojui. „Visų pirma norėtume atsakyti skaitytojui Arvydui – jei manote, kad sąskaitoje yra įsivėlusi klaida, prašome kreiptis į mus. Esame tikri, kad mūsų klientams siunčiamos sąskaitos yra tikslios, tačiau jei visgi rasite klaidą, ją kompensuojame trigubai.

Dėl Baltarusijos tinklo įsijungimo, tokia situacija kartais pasitaiko dėl stipraus signalo iš kaimyninės šalies ir dėl gero ryšio signalų plitimo sąlygų. Taip, jos kartais pasiekia net Vilnių. Visgi jei kliento SIM kortelė yra naudojama neseniai, po pusvalandžio suveiks prioritetiniai tinklo nustatymai ir telefonas automatiškai prisijungs prie „Bitės“ tinklo“, - sakė „Bitė Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Raminta Rimkienė.

Turite nuomonę šiuo ar kitu klausimu? Jei ji trumpa, rašykite komentaruose. Jei jūsų mintys tilptų į autorinį komentarą, įkraukite jį arba atsiųskite ikrauk@15min.lt. Mums labai svarbi tautos nuomonė!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt