Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 10d. 15:26 , atnaujinta: 2014 sausio 10d. 15:29

Skaitytojo skundas. Tikintis kaimynas užmušė šunį vaiko akivaizdoje

Skaitytojas Aidas dalinasi jo šeimą sukrėtusiu įvykiu. „Šių metų sausio 9 d.  mūsų vaikas išvedė pavedžioti mūsų augintinį anglų kokerspanielį. Jam vedžiojant, šuo pralindo pro...

Skaitytojas Aidas dalinasi jo šeimą sukrėtusiu įvykiu.

„Šių metų sausio 9 d.  mūsų vaikas išvedė pavedžioti mūsų augintinį anglų kokerspanielį. Jam vedžiojant, šuo pralindo pro kaimyno tvorą į jų gyvenamąją teritoriją. Šemininkas, pamatęs šunį, nusilaužė medžio šakelę, prisiviliojo šunį, užmetė ant jo tinklą ir sudavęs ne mažiau 4-rių smūgių kąstuvu į galvos sritį, užmušė augintinį. Visa tai įvyko mano vaiko akivaizdoje. Po 4-rių smūgių vaikas nebegalėdamas stebėti esamos situacijos parbėgo į namus. Suradęs telefoną paskambino mamai, kuri savo ruožtu informavo ir mane apie įvykį.

Tuomet pats buvau pas šalia gyvenantį kaimyną. Vaikas tiek išsigando, kad neišdrįso ateiti iki manęs, nors puikiai žinojo, kur aš esu. Visa tai įvyko Domeikavoje, tad ir kreipiausi į Domeikavos policiją, kuri užregistravo ši įvykį ir užfiksavo visas įvykio detales.

Nepažįstu to namo savininko, nenoriu jam pakenkti, bet kyla elementarus klausimas, kaip žmogus būdamas senyvo amžiaus, turintis tiek gyvenimo patirties, beje pasistatęs kieme kryžių (koplyčią), gali taip pasielgti? Kiek man žinoma, į bažnyčią eina kiekvieną sekmadienį,  turi šaunamąjį ginklą ir taip neprognozuojamai elgiasi. Kada bus sekanti auka?“ – klausia skaitytojas Aidas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt