Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 7d. 16:19

Skaudi pamoka, arba būkite atidūs apmokėdami sąskaitas!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Reporterė Irena skaudžiai nukentėjo atlikdama mokėjimą spaudos kioske, todėl nori įspėti visus ikrauk.lt skaitytojus itin atidžiai tikrinti gaunamus kvitus.

Šią savaitę mano gyvenime įvyko tragiškas dalykas: įsigijau skolą už tai, kad norėjau padėti savo draugei.

Viskas buvo taip: mano draugė yra išvykusi į Vokietiją dirbti ir užsidirbti pinigų, nes turi įvairių kreditų ir nori juos greičiau grąžinti bankams. Kadangi ji yra išvykusi, paprašė manęs apmokėti sąskaitas už butą ir kreditą. Kovo 1 d. ji atsiuntė pinigų ir pasakė, kad už tą kreditą sumokėčiau 1000 Lt. Taigi pirmiausia nuėjau į banką, nusiėmiau tuos pinigus (1000 Lt) ir iš karto nuėjau sumokėti į vieną iš spaudos kioskų. Ten dirbančios moters nepamiršiu niekada... Padaviau jai kredito lapą ir pasakiau, kad noriu apmokėti 1000 litų sąskaitą. Ji dar kartą perklausė, ar tikrai 1000 litų. Aš patvirtinau. Ji nuskanavo barkodą ir padavė čekį. Aišku, tai ir mano kaltė, kad aš atidžiau nepažiūrėjau, bet moteris davė man čekį, kuriame buvo 100 lt, o 900 lt ji pavogė iš manęs. Blogiausia tai, kad  viskas įvyko kovo pirmą dieną, o žinia apie klaidą atėjo tik šią savaitę.

Buvau darbe, kai man paskambino draugė iš Vokietijos ir pasakė, kad bankas grasina jai anstoliais, jei ji iki balandžio 5 d. nesumokės kredito. Draugė paklausė, ar turiu čekį. Būdama tikra, kad už kreditą sumokėjau 1000 lt ir gavau čekį, grįžusi namo po paskaitų pirmiausia skubėjau patiktinti tą čekį, kad galėčiau nueiti į banką ir parodyti,  jog sumokėta.

Išsitraukiu iš stalčiaus kredito lapus, radau ir čekį, bet jame nurodyta, kad sumokėta tik 100 litų. Mane ištiko šokas, kad pardavėja taip mane apgavo. Iš čekio matosi, kad ji tikrai buvo tai apgalvojusi, nes duodama čekį ji padavė ir priedą su 10-čia akcijos lipdukų. Kaip sužinojau, kiekvienas tas lipdukas kainuoja 10 litų.

Suprantu, kad apsižioplinau, bet blogiausia, kad ta pardavėja apvogė mane. Spėju, kad ji tai daro nebe pirmą kartą, nes tam reikia turėti įžūlumo. Blogiausia, kad niekas šioje situacijoje man nepadės – policijai pritrūks įrodymų, nes tai įvyko prieš mėnesį. Taigi šioje situacijoje kalta lieku aš, nes neapsižiūrėjau, bet niekada nesitikėjau, kad spaudos kioske tokie dalykai gali dėtis... Žmonės, saugokitės, pasirodo, yra visur ir visokių aferistų bei vagių.

Pinigus grąžino (papildyta balandžio 7 d., 18 val.)

Buvau susitaikiusi su tuo, kad praradau pinigus, bet artimieji liepė nenuleisti rankų, grįžti ten ir pabandyti išsiaiškinti su ta pardavėja, gal tai netyčia įvyko. Taigi nuėjau į tą patį kioską, kuriame atlikau mokėjimą. Paaiškinau situaciją ir paiaškėjo, kad tai atsitiko netyčia. Kaip tik keitėsi darbuotojų pamaina ir gal pardavėja užsišnekėjo todėl ir įmušė ne tą sumą. O vakare perskaičiuojant pinigus liko mano 900 lt ir  jie buvo padėti saugoti. Beje, buvo ieškota iš kur atkeliavo toks pinigų perteklius, bet nustatyti nepavyko. Tad kai aš grįžau ir viską pasiaiškinau, pinigus man grąžino. Ir aš dėl to labai džiaugiuosi, akmuo nuo širdies nukrito!  

Atsiprašau už pirmąją žinią ir patariu jums, jei taip nutiktų nebijoti kreiptis į tą įmonę su kuria taip nutiko. Mano atveju, viskas buvo sąžiningai atsekta ir pinigai grąžinti.

Aš gavau pamoką, kad reikia būtinai įsitikinti viskuo ir turėti galvoje, kad ir pardavėjai gali klysti.

Temos: 1 Pamoka
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt