Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skubiai dovanojamas dalmatinas Badis (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš 5 metus mergina Aušra įsigijo jauną mielą šuniuką – Badį. Tikrai nuoširdžiai juo rūpinosi, tačiau kaip ir kiekvieno jauno žmogaus gyvenime, taip ir pas ją atsirado permainų dėl kurių dabar šuneliui tenka ieškoti naujų namų.

Prieš 5 metus mergina Aušra įsigijo jauną mielą šuniuką – Badį. Tikrai nuoširdžiai juo rūpinosi. Tačiau kaip ir kiekvieno jauno žmogaus gyvenime, taip ir pas Aušrą atsirado permainų. Baigusi mokyklą ji išvažiavo studijuoti, o Badis liko namuose, pas tėvus. Jie, žinoma, šunelį globojo, tačiau laikui bėgant paprasčiausiai pasidarė sunku su juo susitvarkyti dėl laiko stokos. Tėtis namuose būna tik savaitgaliais, o mama dirba beveik po 15 valandų per dieną. Šunelį pasiimti pas save mergina jokių galimybių neturi, kadangi gyvena su trimis kambariokais, kurie nesutiktų į butą priimti dar ir šunį... Praėjusią savaitę gautas ultimatumas – arba Badžiui surandami nauji namai, arba tėvai nuveš jį pas veterinarą ir užmigdys.

Galbūt žinote, kur Badis galėtų prisiglausti? Galbūt kas nors kaip tik ieško nuoširdaus ir ištikimo draugo? Tai tikrai nuostabus dalmatinas. Ramus, nereikalaujantis daug dėmesio, neišrankus maistui. Jam jau 6 metai, suprantama, kad tokio amžiaus šunims rasti naujus namus sunku, tačiau tikrai tikime stebuklais. Dar vienas mažas jo minusiukas – jis kurčias (dažna dalmatinams pasitaikanti problema), tačiau iš žmogaus žvilgsnio ar gestų supranta daug daugiau nei kuris kitas gyvūnas. Kurtumas jam tikrai netrukdo gyventi ir būti energingam bei linksmam. Badis taip pat nekastruotas, bet jei atsiradę šeimininkai pageidaus, Aušra pasirūpins šia operacija. Beje, Badis gali gyventi tik kambaryje. Dėl trumpo kailio ir veislės ypatumų jo negalima ištisai laikyti lauke.

Jei susidomėjote ir galite pasiimti Badį į savo namus, skambinkite Aušrai tel. nr. 8 622 62605, el. paštas: ausra.kuzmickaite@gmail.com, Vilnius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt