Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialinė studenčių akcija – „Užmušk skurdą“

Šaltinis: 15min
0
A A

Yra sakoma: „Jei nori pakeisti pasaulį, pradėk jį keisti nuo savęs“. Tai nusprendė parodyti Klaipėdos universiteto žurnalistės Živilė, Ieva ir Olga. Karštą vasaros dieną jos...

Yra sakoma: „Jei nori pakeisti pasaulį, pradėk jį keisti nuo savęs“. Tai nusprendė parodyti Klaipėdos universiteto žurnalistės Živilė, Ieva ir Olga.

Karštą vasaros dieną jos nusprendė pasakyti skurdui „ne“ ir simbolišku pagalvių mūšiu jį „užmušti“. Norėjosi parodyti, kad žmonės nori dirbti, siekia, kad šalyje ne darbo ir skurdo liktų mažiau. Akcijos metu buvo eksponuojami plakatai, kuriuose akivaizdžiai atsispindėjo ir akcijos tematika. Kai kurie žmonės tiesiog praėjo, kiti stabtelėjo paskaityti. Buvo ir tokių, kurie susidomėjo vykstančiu mūšiu ir plakatų demonstracija. Po pagalvių mūšio plakatai buvo išdėlioti prie Danės krantinės, kad kuo daugiau žmonių juos pamatytų ir susimąstytų apie šią socialinę problemą mūsų šalyje.

Kodėl reikėjo akcijos?

Studentės dalyvavo Nacionalinio socialinės integracijos instituto rengiamuose jaunųjų žurnalistų ugdymo programos mokymuose „Demokratijos kodas“ ir atliko tyrimą. Išgirdusios, jog rengiamas įstatymas, kai metus nedirbantiems žmonėms bus mažinamos pašalpos, nusprendė pasidomėti, ar tai iš tiesų tinkamiausias būdas kovoti su skurdo ir ne darbo problema. Tyrimo rezultatas buvo publikuotas 15min.lt („Monikos istorija: nurėžtos pašalpos nedarbo nesumažins“). Pagalvių mūšio akcija jaunosios žurnalistės norėjo atkreipti žmonių dėmesį ir supažindinti su šia publikacija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt