Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialiniai darbuotojai buto gyventojus iškraustė, o šuo liko gatvėje

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Socialiniai darbuotojai buto gyventojus iškraustė, o jų augintinį paliko gatvėje be priežiūros.

Trečiadienį (kovo  2 d.) Erika Č. (tarnybai pavardė žinoma), kartu su savo vaiku gyvenusi išnuomotame bute Gimbutienės g. 4, socialinių darbuotojų buvo iškeldinta iš  buto. Moteris laikė šunį, kurio, iškeldinimo metu, su savimi nepasiėmė. Socialiniai darbuotojai apie likusį gyvūną, deja, nepranešė ir šuo liko gatvėje be priežiūros.

Ketvirtadienį, kovo 3 d., į gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą „Nuaras“ paskambino iš LR valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ir pranešė apie klaidžiojantį šunį. Keista, kad to nepadarė pats Kauno miesto savivaldybės socialinis skyrius. Kodėl nuspręsta eiti aplinkiniais keliais, neaišku. Juk būtų daug paprasčiau ir greičiau patiems susisiekti su čia pat esančia gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“.

Teisėta buto šeimininkė Kristina Ž.  (pavardė tarnybai žinoma) sakė, kad šunį pašėrė, bet liesti bijojo, nes gyvūno nugara nuplikusi ir jis gali sirgti kokia nors užkrečiama liga.

Dabar Gimbutienės g. 4-o namo laiptinėje sugauta mišrūnė Mona yra „Nuaro“ globoje. Kalytė yra baikštoka, gali būti, jog buvo skriaudžiama. Akivaizdu ir tai, kad gyvūnas nebuvo tinkamai prižiūrimas, nes bute, kuriame gyveno Erika Č., mėtėsi šuns išmatos, o tai reiškia, kad augintinės ji  nė neišvesdavo į lauką arba tai darydavo labai retai. Gyvenamojoje patalpoje buvo labai netvarkinga, nešvaru, gyventa antisanitarinėmis sąlygomis.  Be to, kalytė  tikrai yra ligota. Nugara nuplikusi, odą gyvūnas nusidraskęs iki kraujo.

Apžiūrėjus gyvūną paaiškėjo, kad jam dermatitas. Šuo yra gydomas. Tikimasi surasti jam naujus šeimininkus, kurie galėtų skirti pakankamai jam dėmesio ir tinkamai prižiūrėti.

Šioje situacijoje blogiausia, kad niekas šuns šeimininkės iškraustymo dieną nepranešė apie be priežiūros liekantį gyvūną. Juk buvo neaišku, kuo serga šuo, tad neatsakingas poelgis galėjo lemti kitų gyvūnų ar žmonių užkrėtimą. Be to, nors ir yra nepikta, išsigandusi kalytė galėjo kam nors įkasti, sužeisti vaikus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt