Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialiniai tinklai: anonimiška nuomonė – atviresnė?

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Žaibišku greičiu plinta naujas „virusas“. Prieš penkerius ar daugiau metų kiekvienas gerbiantis ir save laikantis internautu žmogus kūrėsi profilius one.lt, ten bendravo, ieškojo antrųjų pusių, niekino nuotraukas vertindami jas 1 balu, o forumų pagalba galėjai ir vestuvėse sudalyvauti...

Žaibišku greičiu plinta naujas „virusas“.  Prieš penkerius ar daugiau metų kiekvienas gerbiantis ir save laikantis internautu žmogus kūrėsi profilius one.lt, ten bendravo, ieškojo antrųjų pusių, niekino nuotraukas vertindami jas 1 balu, o forumų pagalba galėjo ir vestuvėse sudalyvauti...

Vėliau one.lt anketos buvo ištrinamos viena po kitos, nes visi persikėlė į facebook.com puslapį. Jis išpopuliarėjo dar greičiau nei one.lt, nes „Facebook“ rasi viską, ko reikia - informaciją apie renginius, žinias, naujausias draugų nuotraukas, gali net laimėti įvairiausių prizų! Tai iPad, tai fotosesiją, tai nemokamo maisto į namus. Pradėtos kurti ne tik demotyvacijos, bet ir sukurtas filmas apie tai!

O dabar dauguma „Facebook“ gyventojų pasidavė naujai manijai pavadinimu „TrueaboutMe“ (liet. „tiesa apie mane“).  Tai yra internetinis puslapis, kuriame gali prisiregistruoti kiekvienas žmogus, turintis internetą ir, mano nuomone, šaltus nervus. Nors puslapio autoriai didelėmis raidėmis afišuoja šūkį „Anonymous opinion - more honest opinion“ (liet. „anonimiška nuomonė - atviresnė nuomonė“), Lietuvoje tai labiau panašu į „Anonymous opinion - more shi**y opinion about you" (liet. „anonimiška nuomonė - š******** nuomonė apie tave“).

Įėjęs į puslapį gali drąsiai reikštis ir sakyti, kas guli ant širdies: juk viskas, ką berašytum yra anonimiška! Pastebėta, kad gerų žodžių, kuriuos esi pratęs girdėti apie save, sudaro vos 30 proc.  O visa kita - arba kritika, arba tokie faktai, kurių dar pats apie save nesi girdėjęs. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą - kiti tokiose vietose noriai talpina skelbimus ir pardavinėja kačiukus ar prisipažįsta meilėje. Tad jei dar nepasigavai šio viruso - sveikinu, esi tvirtesnis nei maniau, ir linkiu nepasiduoti. O jei pasigavai - nesinervink ir nepamiršk : jeigu tau kas nors spjaudo į nugarą, vadinasi tu stovi priekyje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt