Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šokiruojamus savo pasilinksminimų vaizdus Vilniaus paaugliai atvirai publikuoja „Youtube“ (papildyta, nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skaitytojas Vaidas redakciją informavo, kad portale „Youtube“ Vilniaus paaugliai atvirai demonstruoja savo šokiruojančių pasilinksminimų vaizdus.

Skaitytojas Vaidas redakciją informavo, kad portale „Youtube“ Vilniaus paaugliai atvirai demonstruoja savo šokiruojamų pasilinksminimų vaizdus.

Skaitytojas redakcijai atsiuntė ir konkrečią nuorodą į „Youtube“ publikuojamą vieną tokių filmukų.

„Tai turėtų būti paviešinta, o vaizdo medžiagoje matomi asmenys turėtų būti išaiškinti, jei to dar nėra padaryta. Esu jau prieš daug ką užmerkęs akis, bet tai mane šokiravo“, - redakcijai rašo skaitytojas Vaidas.

Skaitytoją šokiravusiuose vaizduose, kuriuos į „Youtube“ įkėlė vartotojas „kasablanka5“, matomi keli paaugliai, spardantys pro šalį einančią senutę. Vienas paauglys viską filmuoja mobiliuoju telefonu.

Iš vaizdo galima daryti išvadą, kad paaugliai iš senutės tyčiojasi Vilniuje, Justiniškių mikrorajone, greta mokyklos, esančios netoli Rygos ir Justiniškių gatvių sankirtos. Kai kurie paaugliai yra su kuprinėmis ant pečių, tad neatmetama, kad senutę jie užpuolė eidami iš mokyklos.

Filmukas, pavadintas „bobute bach!!!“, į „Youtube“ įkeltas sausio mėnesį. Tačiau iki antradienio, kai skaitytojas Vaidas redakcijai atsiuntė nuorodą į jį, filmuką peržiūrėjo kiek daugiau nei šimtas portalo lankytojų.

Filmuką į „Youtube“ įkėlęs vartotojas maždaug tuo pat metu įkėlė ir dar kelis trumpus filmukus su paauglių pasilinksminimais. Viename iš jų matosi, kaip paauglys bėga per kieme stovinčio automobilio stogą.

Papildyta: Praėjus maždaug valandai nuo to momento, kai buvo paviešinta informacija apie šį filmuką, jis „Youtube“ sistemoje tapo neprieinamas. Tačiau redakcija išsaugojo vaizdo medžiagos kopiją. Jei teisėsaugos institucijos nuspręstų imtis tyrimo, 15min.lt yra pasiruoši skaitytojus šokiravusius vaizdus perduoti pareigūnams.

Dėkojame skaitytojui Vaidui už informaciją ir nuorodą į šokiruojamą vaizdo medžiagą!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais. Registruokitės 15min.lt skaitytojų portale ir patys įkraukite naujienas. Kurkite naujienas kartu su redakcija.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Komentarai
Temos YouTube
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt