Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šokiruojanti vaizdo medžiaga iš Suvalkijos: merginos kapinėse laužo kryžių, šlapinasi ant paminklų

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skaitytoja Eglė P. redakciją elektroniniu paštu informavo apie svetainėje „Youtube“ pasirodžiusį filmuką, kuris gali šokiruoti ne vieną Lietuvos gyventoją. Filmuke užfiksuotos kelios suvalkiečių tarme kalbančios merginos, kurios vidury dienos siautėja kapinėse.

Skaitytoja Eglė P. redakciją elektroniniu paštu informavo apie svetainėje „Youtube“ pasirodžiusį filmuką, kuris gali šokiruoti ne vieną Lietuvos gyventoją. Filmuke užfiksuotos kelios suvalkiečių tarme kalbančios merginos, kurios vidury dienos siautėja kapinėse.

„Jaunimo pomėgis savo išdaigas filmuoti mobiliaisiais telefonais ir vėliau tuo atvirai puikuotis internetinėje erdvėje jau seniai nieko nebestebina. Tačiau šį kartą viršytos visos įžūlumo ribos“, - redakcijai rašo skaitytoja.

Filmukas šokiravo ir 15min.lt redakcijos darbuotojus. Šiek tiek daugiau nei 4 minučių filmuotoje medžiagoje, kuri į „Youtube“ buvo įkelta pirmadienį, matyti kelių merginų, greičiausiai nepilnamečių, kompanija, vaikščiojanti po kapines.

Filmukas prasideda užrašu (kalba netaisyta): „Vaizdai esantys klipe, jus gali sokiruoti...“

Vėliau pristatomos filmuke matomos merginos. Galiausiai galima stebėti, kaip viena mergina, šiek tiek pavargusi, nuverčia ant kapo stovintį kryžių.

Eidamos toliau kapinių keliuku, merginos spardo ant kapų esančias gėles, kai kurias išrauna ir numeta tolyn. Paėjusios dar šiek tiek toliau, merginos sustoja pasitarti.

Po trumpo pasitarimo viena užlipa ant antkapio, nusimauna kelnes ir nusišlapina. Už kadro gerai girdėti kitos merginos žodžiai suvalkietiška tarme: „Aš tai nemy***, nes tikrai nenoriu.“

Filmukas baigiasi užrašu (kalba netaisyta): „Tikekimes Dievas jom atleis ;]“.

15min.lt išsaugojo šio filmuko kopiją, kadangi redakcijos patirtis rodo, jog paviešintos tokios vaizdo medžiagos gana greitai dingsta iš internetinės erdvės. Nepaisydama to, kad ši šokiruojanti vaizdo medžiaga irgi gali būti ištrinta iš svetainės „Youtube“, redakcija pasiruošusi perduoti pareigūnams išsaugotą vaizdo medžiagos kopiją, jei teisėsaugininkai nuspręstų pradėti tyrimą.

15min.lt primena, kad ir praėjusią savaitę skaitytojai pranešė apie Vilniaus moksleivių pasilinksminimą, kai greta mokyklos buvo užpulta senyva moteris. Moksleiviai iš jos tyčiojosi ir net apspardė. Vaizdo medžiaga su iš moters besityčiojančiais moksleiviais irgi buvo paviešinta svetainėje „Youtube“.

Po to, kai 15min.lt pranešė apie internete pasirodžiusius patyčių vaizdus, filmukas iš interneto dingo. Vilniaus policija jau kitą dieną pradėjo tyrimą, redakcija pareigūnams perdavė vaizdo medžiagos kopiją.

Dėkojame skaitytojai Eglei P. už informaciją ir nuorodą į vaizdo medžiagą.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais. Registruokitės 15min.lt skaitytojų portale ir patys įkraukite naujienas. Kurkite naujienas kartu su redakcija.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt