Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 3d. 09:11

Sostinės pareigūnai abejingi gyventojų skundams

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Paradoksas: gyventojų keliamas triukšmas namuose griežtai ribojamas, nuo 18 val. turi įsivyrauti tyla ir ramybė, Tačiau daugiabučiuose įsikūrusių kavinių darbo laikas nėra ribojamas. „Kas tai? Įstatymų leidėjų abejingumas gyventojų teisei į ramybę savuose namuose?“ – klausia reporterė Laura.

Ne pirmus metus sostinės gyventojų poilsį drumsčia kavinė-baras „Diona, įsikūręs Pilaitės miegamojo rajono daugiabutyje.

Kavinė dirba iki 24 valandos, triukšmas netyla ne tik darbo laiku, bet ir kavinei užsidarius – apgirtę lankytojai dar ilgai nesiruošia traukti namo, neleisdami ilsėtis daugiabučio gyventojams.

Šį ketvirtadienį apie 21 valandą prasidėjusi girtos kompanijos triukšmo lavina netilo ilgai. 23:18 val. paskambinus į policiją, paaiškėjo, jog tai jau antrasis pranešimas. Vienas namo gyventojas jau buvo informavęs pareigūnus apie triukšmadarius prieš 40 minučių. Anot bendrosios pagalbos telefono operatoriaus, policija buvo atvažiavusi ir įspėjo kavinės lankytojus. Operatorius pažadėjo, jog pareigūnai atvyks dar kartą ir šį kartą ramybės drumstėjai neišsisuks tik su įspėjimu.

Pareigūnai atvyko praėjus 26 min. po iškvietimo, kai lankytojai jau buvo palikę kavinės lauko patalpas ir nuėję į vid. Policijos mašina tik pravažiavo pro kavinę nė nestabtelėjusi. O vėliau triukšmas vėl buvo girdimas ne ką mažiau.

Paradoksas, jog gyventojų keliamas triukšmas namuose griežtai ribojamas, nuo 18 valandos turi įsivyrauti tyla ir ramybė. Tačiau daugiabučiuose įsikūrusių kavinių darbo laikas nėra ribojamas. Kas tai? Įstatymų leidėjų abejingumas gyventojų teisei į ramybę savuose namuose? O galbūt vietinių pareigūnų nenoras kovoti prieš triukšmadarius tinkamomis priemonėmis (juk jie neretai čia užsuka papietauti)?

Edgaro Zagrebnevo / BFL nuotr.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt