Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 21d. 10:22

Spalvotų paukščių baugios giesmės

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Tupi Bubo bubo ant šakos ir mąsto. Visai neseniai prisiklausė jis didelių paukščių giesmių ir labai išsigando. Todėl tupi ir bando suprasti, kodėl jam taip baisu.

Tupi Bubo bubo ant šakos ir mąsto. Visai neseniai prisiklausė jis didelių paukščių giesmių ir labai išsigando. Todėl tupi ir bando suprasti, kodėl jam taip baisu.

Tie paukščiai, tąkart giedoję, buvo labai dideli. Ne, ne! Tai Bubo bubo nenustebino. Šie giesmininkai gieda kiekvieną dieną ir visi miško paukščiai juos žino. Bubo bubo juos spalvomis vadina, mat kartą girdėjo istoriją, kad apie kitus kalbant, jiems ausis raudonuoja. Todėl jis apie tuos didelius paukščius niekada nekalba ir net negalvoja, tik jų spalvas mini. Tie dideli paukščiai apie daug ką gieda, bet šį kartą visi kaip susitarę vieną giesmę traukė. Ir geltonai-mėlynas paukštis ten buvo, ir juodai-baltas, ir raudonai-baltas, ir žaliai-baltas cypčiojo į taktą.

Apie ką gi jie giedojo? O gi apie krūvą kitų paukštelių. Tie paukšteliai ypatingi tuo, kad jų miške nedaug, jie turi savo kalbą, kurią tik vyresni miško paukščiai supranta. Kažkada miško taryba nusprendė, kad tų paukštelių vaikai turi miško kalba mokykloje mokytis. Gal ir nevisai taip, bet kažkaip panašiai. Na, o tie paukšteliai nenori to daryti, jie nori išlikti savimi. Skundėsi jie labai, kad miške juos skriaudžia ir neleidžia sava kalba mokytis. Jų nenoro paremti buvo atskridę paukščiai net iš kitų kraštų. Apie tai ir giedojo didieji miško giesmininkai, kasdien vis kokią naujieną pranešdami.

Kas gi Bubo bubo taip išgąsdino? O gi tai, kad tupėjo jis ant vieno ąžuolo šakos, klausėsi spalvotųjų paukščių giedamų naujienų ir staiga tik CIKT! O snape tu taškuotas! Bubo bubo suprato, kad ne jis vienas šių giesmių klauso! Juk spalvotieji jas paskleidžia labai toli, net kituose miškuose apie tai sužinos! O varge, kas gi dabar bus?!

Visuose pasaulio miškuose manys, kad Bubo bubo miške skriaudžiami maži paukštukai! Manys, kad jiems mokytis sava kalba neleidžia! Manys, kad Bubo bubo miškas blogas! O jis taip savo mišką myli!

Tai tupi dabar Bubo bubo ant šakos ir mąsto. Kodėl spalvotieji paukščiai tik apie tų paukštelių skundus giedojo? Kodėl nei vienas spalvotasis naujienų giesmininkas neužtarė miško ir jo tarybos? Kodėl spalvoti paukščiai, patys miške augę, mišką šmeižti bando? Kodėl miško naujienos tokios vienpusiškos?

Tupi Bubo bubo ant šakos ir bijo, kad kituose miškuose apie jo gimtinę blogai negalvotų... Kad tik kas nors padėtų jam į šiuos klausimus atsakyti...

Temos: 1 Giesmė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt