Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 3d. 14:30

Spaudžiant speigui – be karšto vandens

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Mes gyvenam Tauralaukyje, Jaunimo g. 4 name, daugiabutyje, turim mažą vaiką (1,9 metų), ir susiduriam su labai opia problema - prastu karšto vandens tiekimu.

Mes gyvenam Tauralaukyje, Jaunimo g. 4 name, daugiabutyje, turim mažą vaiką (1,9 metų), ir susiduriam su labai opia problema - prastu karšto vandens tiekimu. Tiksliau kalbant, kiekvieną vakarą, kai reikia praustis ar maudytis, vietoj karšto vandens pradeda bėgti visiškai šaltas vanduo, dar liūdniau yra tai, kad pradėjus leist vandenį, pavyzdžiui, į vonią, pradžioj trumpam bėga šiltas vanduo, po to visiškai šaltas. Nutinka taip, kad tiek vandens išleista vėjais ir jį po to reikia arba leisti lauk, arba papildomai dujomis ant viryklės skubiai kaitinti vandens, kad būtų įmanoma išmaudyti vaiką. Kitais atvejais netgi išmuilavus vaikui galvą kai reikia išskalauti staiga nebelieka karšto vandens, o tada tenka šaltu vandeniu cypint vaiką įvarant jam stresą.

Dėl šios problemos prieš porą mėnesių kreipiaus pas patį Klaipėdos energijos direktorių, rašiau prašymą - pareiškimą dėl esamos padėties, kviečiaus mūsų namo prižiūrėtoją, važiavau pas namo administratorių, mane siuntinėjo nuo vienų prie kitų, netiesiogiai sakydami man, jog aš viską išsigalvoju... Įvardindavo problemas, kaip antai, vamzdynai seni, kaimynų vamzdynuose problemos, maišytuvuose problemos ir pan., žodžiu, anot jų, problemos čia negali būti.

Pagaliau po apsilankymo pas Klaipėdos energijos direktorių tiesiogiai buvo pasakyta, kad sutartu laiku atvažiuos Klaipėdos energijos atstovai, galintys ieškoti problemos. Jų nesulaukus sutartą dieną, kitą dieną visame name buvo nutrauktas karšto vandens tiekimas ir iškabinti informaciniai lapeliai, jog bus valomas karšto vandens kaitintuvas, tada mes supratom, kad vis dėl to problema yra sistemoj - katilinėj, kurioje yra pašildomas vanduo...Po šito remonto - išplovimo, mes pagaliau turėjom kokybišką karštą vandenį, bet tai tęsėsi neilgai, dabar vėl šita problema kartojasi. Pikta, kai už karšta vendenį reikia mokėti tokius pinigus, o iš krano bėga šaltas vanduo, net nusimaudyt neįmanoma, o atsakomybės prisiimti nenori niekas...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt