Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 1d. 10:51

Specialistai prognozuoja, kad į Olandiją šiemet išvyks dvigubai daugiau studentų

Būsimų studentų susidomėjimas užsienio šalių, o ypač Olandijos, universitetais sparčiai auga.

Būsimų studentų susidomėjimas užsienio šalių, o ypač Olandijos, universitetais sparčiai auga. Anksčiau tarp dažniausiai pasirenkamų šalių lyderiavo Anglija ir Danija, tačiau itin aukšta mokslo kokybė, galimybė studijuojant dirbti ir kiti kriterijai lemia, kad šiemet vis daugiau prioritetų yra skiriama studijoms Olandijoje.

Net vienuolika Olandijos universitetų yra tarp 200 geriausių pasaulyje, be to, Olandijoje sudarytos vienos palankiausių sąlygų studentams. Darbą susirasti šioje šalyje lengva, o dirbantiems studentams valstybė suteikia socialinę paramą, kuri siekia 250 eurų per mėnesį, o jei studento šeimos pajamos yra nedidelės, galima tikėtis gauti dar tokią pačią sumą. Patirtis rodo, kad studentai iš Lietuvos ne tik sėkmingai susiranda darbus, bet ir gauna pašalpas, todėl lengvai pragyvena be papildomų paramos šaltinių.

Lietuviai, jau studijuojantys Olandijos universitetuose, savo pasirinkimu labai patenkinti. Artūras, čia studijuojantis jau antrus metus, teigia, kad gyvenimo sąlygos Olandijoje netgi geresnės, negu tikėjosi, o mokslo kokybė itin aukšta ir nenusileidžia geriausiems pasaulio universitetams. Dėl mokslo kokybės ir kitų priežasčių vis daugiau studentų renkasi studijas užsienyje. Oficialiais UCAS duomenimis, 2010 metais vien į Angliją studijuoti išvyko du kartus daugiau studentų, nei 2009 metais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt