Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 2d. 15:08

Studentai ir moksleiviai kviečiami į mokslinių pranešimų vakarą (video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Tai – renginys, gimęs 2010 metų pavasarį šešioliktojo KTU festivalio metu, kuris sulaukė didelio studentų ir miestelėnų dėmesio. Tęsiant šį gražų debiutą, įsibėgėjus pavasariui...

Tai – renginys, gimęs 2010 metų pavasarį šešioliktojo KTU festivalio metu, kuris sulaukė didelio studentų ir miestelėnų dėmesio. Tęsiant šį gražų debiutą, įsibėgėjus pavasariui planuojama renginį vėl surengti gegužės 5 dieną.

Visos paskaitos bus skaitomos KTU Elektronikos rūmų auditorijose. Vienos paskaitos laikas – iki 30 min. Vienu metu 6-7 skirtingose auditorijose bus skaitomos 6-7 skirtingos paskaitos įvariomis mokslinėmis (ir net tik) temomis. Aktualūs šiandienos mokslo laimėjimai, mokslo įdomybės ir kitokio pobūdžio pranešimai bus skaitomi nustatytu laiku visą vakarą numatytose vietose. Lankytojai (studentai, miestiečiai, moksleiviai) galės rinktis norimą klausyti pranešimą ir keliauti į tą auditoriją, kur tai bus skaitoma, taip rotacijos būdu galės aplankyti bei išklausyti didžiąją dalį vakaro prezentacijų. Planuojamas laikas nuo 18 iki 23 val. Pertraukų metu galima bus pasimėgauti bandelėmis ir šilta arbata bei kava muzikos fone.

„Naktų naktis“ tai ne tik gražus mokslinis renginys, bet ir puiki netradicinė reklama būsimiems pirmakursiams. Pranešėjai, patraukliai pateikę mokslinę medžiagą visada galės užsiminti, kur ir kaip šito galima išmokti bei kokią specialybę galima rinktis. Tačiau šis renginys skirtas ne tik moksleiviams , bet ir studentams bei miestiečiams.

VIDEO: KobraTV - Reportažas iš renginio " Naktų naktis".
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt