Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Su 6-uoju gimtadieniu „Tamstą“ sveikins „G&G Sindikatas“ ir orkestras „Išvien“

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kokybiška muzika, dideliu draugų būriu, jaukia atmosfera ir meile geriems atlikėjams pasižymintis klubas balandžio 9-ąją surengs neeilinę šventę.

Per kokį koncertą matėte, kad minia šoktų it vienas? Kiekvienas „G&G Sindikato“ gerbėjas sutiks, kad vyrukai moka kaip reikalas išjudinti publiką. Šalin lekia ne tik džemperiai, bet ir marškinėliai, lingavimas į taktą nejučia virsta šokiu, o koncertas – euforija.

Tad sunku būtų įsivaizduoti geresnius sveikintojus gimtadienio proga. Ypač, jei tai 6-asis gyvos muzikos klubo „Tamsta“ gimtadienis! Kokybiška muzika, dideliu draugų būriu, jaukia atmosfera ir meile geriems atlikėjams pasižymintis klubas balandžio 9-ąją, šeštadienį, surengs neeilinę šventę.

Vienas mylimiausių Lietuvos didžėjų, grupės „G&G Sindikatas“ narys DJ Mamania arba Artūras Matkevičius pasakojo, kad visą savaitę prieš didingą fiestą atlikėjai kruopščiai repetuos. „Laukia nemažai darbo, subūrėmė visas idėjas į krūvą, o dabar – repeticijos“, – šypsosi jis.

Jau dabar prognozuojama, kad 6-ąjį gimtadienį švenčianti „Tamsta“ bus pilnutėlė. O veržtis į klubą yra ko – šventės proga pasirodys išplėstinė „G&G Sindikato“ koncertinė sudėtis. „Mūsų gretas papildys pučiamųjų „sekcija“ – jungtinis orkestras „Išvien“. Patikėkite, pučiamieji yra didelis netikėtumas“, – intrigavo DJ Mamania. Anot jo, netrūks ir kitų staigmenų. Žinoma, neapsieis ir be torto. „Koks gimtadienis be torto su striptizo šokėja viduje“, – šmaikštavo „G&G Sindikato“ narys.

Kokias dovanas nešti? Neabejotinai geriausia dovana klubo kolektyvui taps gera jūsų nuotaika. „Tiesiog nusiteikite geram vakarui“, – siūlo DJ Mamania. Jis juokavo, kad išimties tvarka galbūt net bus suteikta privilegijų 6-mečių vaikų tėvams. „Nors su klubu to dar nesuderiname, bet 6-mečių – „Tamstos“ vienmečių – vaikų tėvai galės patekti į klubą už 6 Lt“, – sakė atlikėjas.

Į koncertą kaip į šventę einantys „G&G Sindikato“ vyrai slapukauja – kokios dainos skambės „Tamstai“ jie neužsimena, tačiau žada karštą vakarėlį. Akivaizdu, kad jų pažadais abejoti neverta – penkiolika metų scenoje esantys Lietuvos hiphopo padangės vilkai niekada klausytojų nepalieka be didžiulio energijos užtaiso.

Pasiruoškite dainuoti ir ploti kartu: „Kol kraujas venomis pulsuoja, alsuoja / Minia, rankas iškėlę, atsistoję ploja / Išvien tarp jų ir aš / Į viršų su visais keliu rankas“. 6-asis „Tamstos“ gimtadienis tikrai bus puikus muzikinis sprogimas šeštadienio vakarą!

Renginio pradžia: balandžio 9-ąją, šeštadienį 21.30 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt