Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šunelis Geruolis ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Galbūt jūsų namuose trūksta žaismingumo, draugiškumo ir bendravimo džiaugsmo – Geruolis laukia. Galbūt norite jaustis jaukiai ir saugiai šalia ištikimo draugo – Geruolis pasiruošęs.

Štai čia mūsų Geruolis, turintis panašumo į vokiečių aviganį, tik kiek šiurkštesnio plauko. Kauno ąžuolyne pasitikdavo ir išlydėdavo praeivius, su ilgesiu stebėdamas šunelius vedžiojančius žmones. Geruolis dar visai jaunas, gal pusantrų metukų ir nepaprastai draugiškas visam pasauliui – žmonėms, kitiems šuneliams.

Sunku pasakyti, ką jis vienas čia veikia ir kaip čia atsidūrė: gal žaisdamas nuklydo nuo savojo žmogaus, o gal kas nors atvedė ir paliko, liepdamas sėdėti ir laukti savos gyvenimo lemties. Labai sudėtinga buvo įrodyti Geruoliui, kad norime jam padėti atrasti saugumą ir ramybę, tad į gaudynes – įkalbėtuves įsijungė ir Geruolio draugų šunelių šeimininkai, tuo metu vedžioję saviškius. Niekaip vaikis negalėjo suprasti, kodėl staiga visi taip juo susidomėjo ir kalbina, o dar ir pavadėlį parišti nori. Bet Geruolis pateisino mūsų jam duotą varduką ir leidosi gelbėjamas.

Šiuo metu saugiai leidžia laiką veterinarų priežiūroje. Galbūt jūsų namuose trūksta žaismingumo, draugiškumo ir bendravimo džiaugsmo – Geruolis laukia. Galbūt norite jaustis jaukiai ir saugiai šalia ištikimo draugo – Geruolis pasiruošęs. O gal tiesiog norite su kuo nors paslaptimi pasidalinti – Geruolis išklausys.

Skambinti tel. 8 685 42471 ar rašyti el. p. info@penktakoja.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt