Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šunelis Runis ieško namų

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Dovanojamas mielas, gražus, ramus ir nepaprastai geras šuniukas. Jis išgelbėtas iš „Grindos“. Runis sveikas, paskiepytas, jam suduoti vaistai nuo kirmėlių.

Dovanojame be galo mielą, gražų, ramų ir nepaprastai gerą šuniuką. Jis išgelbėtas iš „Grindos“. Runis sveikas, paskiepytas šuniukas, jam suduoti vaistai nuo kirmėlių.

Runiui yra apie 3-4 metukai. Jis labai myli žmones, vaikus, neturi absoliučiai jokios agresijos. Moka pasiprašyti glostomas, glaudžiasi prie žmogaus ir jau baigia patikėti, kad yra laisvas ir visi negerumai pasibaigė.

Runiuką norėtume dovanoti kaip namų puošmeną (be galo gražus plaukas, mažai poplaukio, todėl beveik nesišeria). Sargavimui nelabai tinkamas, nes žmones pasitinka su didžiausiu džiaugsmu (labai keista, nes būtent žmonių buvo išduotas). Prie būdos gyventi taip pat netinkamas, nes turi šelti veislės kraujo (mes taip manome), plaukas nelabai jį šildo.

Labai norėčiau, kad atsirastų nuolatiniai šeimininkai, kurie mylėtų ir neišduotų dar kartą šuniuko. Labai džiaugčiausi, jei šuniukas liktų gyventi Klaipėdoje ar jos apylinkėse ir būsimi šeimininkai leistų mums kartais pasimatyti su Runiuku arba bent retkarčiais apie jį papasakotų.

Šitas šunelis nusipelno šilumos, meilės. Už tai liks dėkingas ir ištikimiausias draugas visą savo gyvenimą. Šunelis bus perduotas su jo daiktais, įdėsim ir maisto (nors valgo viską, kol kas).

Skambinti reiktų telefonu 8 686 64622, Klaipėda.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt