Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šuns laiškas Jums

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Labas! Aš Baksas. Aštuonerius metus gyvenau laimingą gyvenimą su šeimininke. Kaip ir daugelis, ji neseniai išvyko į užsienį. Mane prižiūrėti turėjo jos tėtis...

Labas! Aš Baksas.

Aštuonerius metus gyvenau laimingą gyvenimą su šeimininke. Kaip ir daugelis, ji neseniai išvyko į užsienį. Mane prižiūrėti turėjo jos tėtis... O prižiūrėjo matote, kaip... Per labai trumpą laiką numečiau virš trisdešimt kilogramų... Galiausiai mane atvedė migdyti. Laimei, veterinarai atsisakė tai padaryti, taip atsidūriau čia. Dabar priaugau šiek tiek svorio, planuoju priaugti dar daugiau, esu dar gražesnis nei nuotraukose. Bet esu šuo – vienišius. Ne žmonių atžvilgiu. Su jais bendrauti man patinka ir labai noriu. Nenoriu šalia savęs matyti jokio kito keturkojo padaro. Kol buvau kūdas ir silpnas, tai traukiausi į šalį nuojų, kai sustiprėjau, tai dažnai duodu į kaulus kitiems, todėl turiu kiek įmanoma greičiau rasti naują šeimą, nes prieglaudoje su mano charakteriu gyventi nėra tinkamiausia vieta. Bet nepagalvokit, nesu koks psichinis. Žmonėms aš labai draugiškas, jaučiu pagarbą jiems: niekada nepakelsiu balso, nesuurgsiu, visada klausau, pašauktas atbėgu, kai vaikštom lauke, nereaguoju į aplinkinius, iš vis sutariu su visais aplinkiniais... Šeimoje, kurioje nėra kitų augintinių galiu kuo puikiausiai gyventi. Man nereikia daug fizinio krūvio, galiu gulėti ant sofutės niekam nemaišydamas. Arba galiu gyventi lauke, slampinėti po kiemą, nebūtina mane išvesti už kiemo ribų, nes aš vis tiek tuoj pat skubu namo. Netgi būčiau puikus sargas. Tai, kad nesu labai jaunas šuo, neturėtų sukelti keblumų, nes mano šeimininkės pavyzdys rodo, kad bet kurią dieną galiu tapti nebereikalingas, nes teks išvykti į užsienį. Pasiimdami į šeimą mane jūs neturite planuoti dešimt metų į priekį. Jums tereikia galvoti, kad turite šansą išgelbėti gyvybę ir įsigyti ištikimą sargą, kuris mylės jus ir jūsų meile tikrai nenorės dalintis su kitais keturkojais.

Jei neturite kitų augintinių ir jaučiate silpnybę didelių veislių šunims, nedvejokite, kreipkitės numeriu +37062015481 ir aš tikrai būsiu dėkingas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt