Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 1d. 01:12

Sūrio „Džiugas“ loterija - ar realu laimėti? Papildyta 16:58 val.

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Lietuvoje vykstantis Europos krepšinio čempionatas sukėlė tikrą krepšinio karštligę. Visgi, kad ir koks tai būtų nuostabus įvykis, tačiau nemažai krepšinio sirgalių liko nusivylė tuo, kad į svarbias rungtynes įsigyti bilietus buvo labai sunku.

Lietuvoje vykstantis Europos krepšinio čempionatas sukėlė tikrą krepšinio karštligę. Visgi, kad ir koks tai būtų nuostabus įvykis, tačiau nemažai krepšinio sirgalių liko nusivylė tuo, kad į svarbias rungtynes įsigyti bilietus buvo labai sunku. Štai čia „į pagalbą atskubėjo" Lietuvos verslininkai, siūlydami dalyvauti įvairiausiuose žaidimuose ar loterijose ir laimėti bilietus į išsvajotas krepšinio kovas.

Viena iš tokių bendrovių - AB „Žemaitijos pienas", reklamuojanti sūrį „Džiugas". Prekybos centre pirkdamas šį sūrį pirkėjas gauna specialų kuponą su unikaliu kodu. Jį užregistravęs pirkėjas gali tikėtis laimėti bilietus į čempionato finalą. Laimėtojai skelbiami kiekvieną pirmadienį.

Tačiau kas įvyko šį pirmadienį? Visi paskelbti praeitos savaitės (rugpjūčio 22-28d.) bilietų laimėtojų unikalūs kodai yra identiški jau paskelbtiems trečios žaidimo savaitės (rugpjūčio 1-7d.) laimėtojų kodams. Skiriasi tik laimingųjų sūrio megėjų miestai (nuoroda: http://www.džiugas.lt/?dziugas=laimetojai).

Nežinia ar tai organizatorių gudrybės, ar paprasčiausias nesusipratimas, tačiau akivaizdu, jog šiame žaidime kažkas mažų mažiausiai negerai.

Papildymas 11:33 val. Ikrauk.lt redakcijai susisiekus su AB „Žemaitijos pienas" rinkodaros atstovu ir pasidomėjus, kodėl sutapo dviejų savaičių lošimų nugalėtojų kodai, atsakymo nebuvo sulaukta. „Šiuo metu žmogaus, atsakingo už šį žaidimą, nėra, o aš jums pasakyti nieko negaliu, nes tai - ne mano kompetencija. Pamėginkite susisiekti su mumis rytoj, tada galėsime pasiaiškinti," - telefonu sakė rinkodaros skyriaus atstovas. Ikrauk.lt redakcija pamėgins susisiekti su AB „Žemaitijos pienas" atstovais ir rytoj.

Papildymas 16:58 val. AB „Žemaitijos pienas", gaminančios sūrį „Džiugas", atstovė ketvirtadienio popietę pati susisiekė su ikrauk.lt redakcija norėdama apginti savo pozicijas. Moteris, prisistačiusi kaip kompetetinga bendrovės atstovė, dėkoja skaitytojui už pastebėtą įsivėlusią klaidą ir tikina, jog tai nutiko netyčia, per darbuotojų skubėjimą. Klaidos jau ištaisytos ir informacija apie laimėtojus jau atnaujinta.

Temos: 1 Loterija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt