Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Susitikimas su režisieriumi Gyčiu Padegimu

Kartu su "Kito Varianto" moksleivių bei savanorių komanda
Kartu su "Kito Varianto" moksleivių bei savanorių komanda
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Norėčiau su jumis visais pasidalinti savo įspūdžiais iš balandžio 3-iąją vykusio susitikimo su režisieriumi Gyčiu Padegimu, kurį organizavo VŠĮ „Kitas Variantas“. Mane pribloškė...

Norėčiau su jumis visais pasidalinti savo įspūdžiais iš balandžio 3-iąją vykusio susitikimo su režisieriumi Gyčiu Padegimu, kurį organizavo VŠĮ „Kitas Variantas“. Mane pribloškė profesoriaus panaudoti statistiniai duomenys ir kiekviename jo žodyje radau kažką įsimintino. Vesdamas paskaitą profesorius kalbėjo apie sėkmę ir jos sampratą, pateikė šokiruojančių gyvenimiškų pavyzdžių ir su moksleiviais dalinosi patirtimi iš savo asmeninio gyvenimo. Ši paskaita įsirėžė man į atmintį dar ir dėl pranešėjo šmaikštumo, humoro jausmo ir puikių gyvenimiškų patarimų. Kelis iš jų, tokius kaip „Jeigu norime sėkmės, reikia tam pasiruošti – aiškiai įsivaizduoti norimą rezultatą“ ar „Net ir blogiausiomis akimirkomis galima sau pasakyti – rytoj bus geriau!“ nuo šiol naudosiu asmeniniame gyvenime.

G. Padegimas taip pat išreikšė savo nuomonę apie taršą Kauno mieste ir taip reikalingų krūmų naikinimą bei paragino mus, dalyvaujančiuosius, nelaukti švaros akcijų, o gražinti miestą tuoj pat. Tai buvo pirma šio režisieriaus paskaita, kurioje dalyvavau ir ji man labai patiko, nes buvo netradicinė. Kiekvienam siųlau surasti progą pasiklausyti šio talentingo oratoriaus. Jis gvildena visiems aktualias problemas ir nereikalauja iš klausytojų sutikti su išsakytais teiginiais – priešingai, jis siųlo prieštarauti ir patiems spręsti problemas.

Gytis Padegimas
Gytis Padegimas

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt