Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 26d. 11:37

Sužinok viską apie studijas užsienyje tarptautinėje parodoje „Išsilavinimas ir karjera 2013“

Š.Mažeika/BFL
BFL nuotr. / Š.Mažeika/BFL

Edukacinė bendrovė „Kalba.Lt“ kviečia visus jaunuolius, dar tik svajojančius ar jau tvirtai apsisprendusius studijuoti svetur, į tarptautinę aukštojo mokslo užsienyje parodą „Iš...

Edukacinė bendrovė „Kalba.Lt“ kviečia visus jaunuolius, dar tik svajojančius ar jau tvirtai apsisprendusius studijuoti svetur, į tarptautinę aukštojo mokslo užsienyje parodą „Išsilavinimas ir karjera 2013“. Kaip ir kiekvienais metais, parodoje moksleivių ir studentų, norinčių gauti kuo daugiau informacijos, lauks profesionalūs „Kalba.Lt“ specialistai bei populiariausių užsienio universitetų atstovai, kurie patars ir atsakys į visus klausimus apie studijas užsienyje. Klaipėdoje jaunuolių parodoje lauksime lapkričio 26 d. konferencijų centre „Amberton Hotel Klaipėda”, Vilniuje – lapkričio 27 d. konferencijų centre „Radisson Blu Hotel Lietuva“. Parodos veiks nuo 10 iki 16 val.

Viskas apie studijas užsienyje

Dažnai jaunuoliams yra sudėtinga patiems pasirinkti užsienio aukštąją mokyklą. Jiems trūksta informacijos apie tai, kuris universitetas yra stipriausias juos dominančių studijų kryptyse, kaip ir kada susitvarkyti dokumentus bei kas jų laukia svečioje šalyje. Profesionalias edukacines paslaugas teikianti bendrovė „Kalba.Lt“ nori padėti šiems moksleiviams ir studentams. Todėl didžiausią specializuotą parodą „Išsilavinimas ir karjera 2013“, skirtą būtent aukštojo mokslo studijoms užsienyje, organizuoja jau 10-tą kartą.

Parodos dalyviai turės galimybę pabendrauti su užsienio universitetų atstovais iš Didžiosios Britanijos, Danijos, Olandijos, Vokietijos, Suomijos, Šveicarijos ir Ispanijos, kurių šiais metais bus ypač daug. Atstovai kartu su „Kalba.Lt“ specialistais konsultuos besidominčius bakalauro ir magistro studijų užsienyje galimybėmis, suteiks informacijos apie gyvenimą bei karjeros sąlygas studijų metu ir patars, kaip pasirinkti tinkamą aukštąją mokyklą.

Tiems, kurie dar nėra apsisprendę dėl universiteto ir studijų krypties, „Kalba.Lt“ specialistai suteiks visą reikiamą informaciją bei galės padėti pasirinkti specialybę iš plačios studijų įvairovės. Paroda skirta ir tėvams bei pedagogams, norintiems turėti žinių apie studijas užsienyje ir norintiems padėti besiblaškantiems jaunuoliams pasirinkti tinkamą sprendimą.

„Kai kurių universitetų atstovai į mūsų organizuojamą parodą atvyksta ir su lietuvių studentais, studijuojančiais tame universitete. Tad dalyvių laukia unikali galimybė išgirsti apie asmeninę studentų patirtį bei gauti atsakymus į juos dominančius klausimus apie studijų kokybę, gyvenimą bei darbą tame mieste“ – pažymėjo parodos „Išsilavinimas ir karjera 2013“ koordinatorius Aleksandras Feldmanas.

Parodos naujovės

Šiemet džiugi naujiena pasiekė ir Klaipėdos krašto jaunuolius, nes paroda vyks ne tik Vilniuje, bet ir Klaipėdoje. Organizatoriai siekia, kad kuo daugiau moksleivių ir studentų sužinotų apie studijas užsienyje, apie jų privalumus ir reikalavimus stojant, todėl buvo nuspręsta parodą rengti dviejuose miestuose.

Taip pat šiemetinėje parodoje dalyvių laukia naujovė – dalyvaus dvi organizacijos, kurios konsultuos jaunuolius dėl darbo užsienyje. Bendrovė „Visitoz“ pristatys darbo Australijoje galimybes, o „CEI“ konsultuos paauglius dėl darbo ir kalbų kursų, stovyklų Prancūzijoje. Tai puiki proga iš pirmų lūpų išgirsti apie galimybes padirbėti  bei mokytis kalbos užsienyje.

Patarimai apie tinkamą karjeros pasirinkimą

Pasak „Kalba.Lt“ generalinio direktoriaus Ryčio Jurkėno: „Tai specializuota paroda, skirta būtent studijoms užsienyje ir karjerai. Jaunuoliai ne tik susipažins su studijų programomis ir universitetais, bet bus ir skaitomos paskaitos apie karjerą, kaip tinkamai išsirinkti profesiją, kuri yra pati geriausia.“

Parodos metu seminarai vienas po kito vyks visą dieną: užsienio šalių universitetų atstovai paskaitų metu supažindins moksleivius su universitetais, siūlomomis programos. „Kalba.Lt“ studijų užsienyje konsultantai jaunuoliams skaitys paskaitą apie studijų užsienyje ypatumus. Rytis Jurkėnas pristatys svarbiausius aspektus, kurie padės išsirinkti tinkamą specialybę tiems, kurie dar abejoja dėl profesijos pasirinkimo ir nėra iki galo apsisprendę, kurias studijas pasirinkti. Ši paskaita padės suprasti, į kokius svarbiausius dalykus reikėtų kreipti dėmesį, renkantis ateities profesiją ir norint užsitikrinti sėkmingą karjerą.

„Iš kokio meniu renkamės?“

Klausiate, kuo naudingos studijos užsienyje? Visų pirmą tuo, jog siūloma studijas pasirinkti iš plačios programų įvairovės. Tad sau tinkamiausias studijas ras kiekvienas ir nereikės savęs riboti renkantis specialybę. Be to, studijuodami užsienyje džiaugsitės itin kokybišku mokslu, gausite visame pasaulyje pripažintą kvalifikaciją, kas suteiks didesnes karjeros galimybes. Studijos užsienyje – tai puikus būdas tobulinti anglų kalbą, tyrinėti ir pažinti naują kultūrą, šalį, įgauti naujų įgūdžių ir vakarietiško gyvenimo patirties. Daugelis aukštąjį mokslą užsienio šalyse vertina kaip turtingą asmenybės tobulėjimo procesą.

„Kalba.Lt“ generalinis direktorius Rytis Jurkėnas skatina jaunuolius atvykti į parodą ir sužinoti daugiau apie studijas užsienyje. Pasak jo, paroda padėtų moksleiviams suprasti aukštojo mokslo užsienyje naudą: „Yra daugiau, kaip 600 skirtingų karjeros  ir daugiau kaip 45 000 specialybių pasirinkimų. Tad jaunas žmogus, prieš apsispręsdamas, ką jis nori studijuoti, visu pirma turi susipažinti „iš kokio meniu renkamės?“ ir tik tada priimti sprendimą. Juk negalima pasirinkti to, apie ką nesi pagalvojęs ar pamatęs?“ Karjeros konsultantas priduria, jog ši paroda atveria jaunimui akis, parodo, kad pasaulis yra globalus. Jaunuoliai pamato studijų įvairovę ir tuomet jau yra laisvi rinktis kiekvienas savo kelią.

„Kalba.Lt“ rūpinasi ateitimi

Edukacinė bendrovė „Kalba.Lt“, švietimo srityje sėkmingai dirbanti jau 20 metų, siekia, kad bendrovės organizuojamos aukštojo mokslo parodos būtų geriausia galimybė Lietuvos jaunimui susipažinti su didžiausiu skaičiumi užsienio aukštųjų mokyklų atstovų, užduoti  rūpimus klausimus ir gauti kuo naudingesnius atsakymus, kurie padėtų jiems apsispręsti dėl studijų bei dėl savo ateities.

Pagrindinė informacija apie parodą:
• Lapkričio 26 d. Klaipėdoje: „Amberton Hotel Klaipėda”, Naujojo Sodo g. 1
• Lapkričio 27 d. Vilniuje: „Radisson Blu Hotel Lietuva”, Konstitucijos pr. 20
Parodos darbo laikas nuo 10 val. iki 16 val.
Į parodą ir seminarus registruotis nereikia. Įėjimas nemokamas! Galite ateiti pabendrauti su užsienio mokymosi įstaigų atstovais ar į jus dominančius seminarus jums patogiu laiku.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt