TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Sveikatingumo metų proga sugrįžta nacionalinis konkursas „Mesk ir laimėsi“

Šaltinis: 15min
0
A A

Metimas rūkyti yra procesas, kurį rūkantis žmogus nuolat atideda dėl netinkamo laiko, nepalankių aplinkybių ir kitų priežasčių. Konkursas „Mesk ir laimėsi“ yra pripažintas...

Metimas rūkyti yra procesas, kurį rūkantis žmogus nuolat atideda dėl netinkamo laiko, nepalankių aplinkybių ir kitų priežasčių. Konkursas „Mesk ir laimėsi“ yra pripažintas efektyvia priemone, pozityviai pastūmėjančia rūkančiuosius žengti šį reikšmingą žingsnį.

“Mesk ir laimėsi” yra tarptautinis konkursas, nuo 1994 m. jis buvo pradėtas vykdytu kaip Pasaulinės Sveikatos Organizacijos CINDI programos dalis skirta paskatinti ir padėti norintiems mesti rūkyti.

Iš visų konkurse pareiškusių norą mesti rūkyti bent mėnesiui, apie 30 proc. rūkančiųjų mesdavo rūkyti visiškai ir nebepradėdavo rūkyti po konkurso.

Konkurse kviečiami dalyvauti visi rūkantys, ne jaunesni kaip 18 metų asmenys, reguliariai (kasdien) rūkantys ne vienerius metus ar ilgiau ir norintys mesti rūkyti. Jūs turėsite išbūti nerūkę nuo spalio 21 iki lapkričio 21 dienos. Visi konkurso dalyviai pretenduos į organizatorių įsteigtus prizus.

Pasiryžę dalyvauti konkurse turi užpildyti dalyvio anketą iki spalio 20 dienos.

Konkurso organizatoriai kviečia dalyvauti visus norinčius mesti rūkyti ir paskatinti anketą užpildyti rūkančius šeimos narius, bendradarbius, draugus.

Laimingieji bus atrinkti atsitiktinės atrankos būdu į konkurso finalą, kuris vyks 2013 lapkričio 21 d. Kaune. Finalinio renginio metu finalistai bus tikrinami ar iš tikrųjų laikėsi konkusroro sąlygų ir ištrauks burtus bei pasidalins konkurso prizus.

Konkurso tvarkaraštis:

Spalio 1 – 20 dienomis startuoja dalyvių registracija;
Spalio 21 dalyviai meta rūkyti.
Lapkričio 19 dieną atrenkami finalistai.
Lapkričio 21 dieną Kaune vyksta finalinis renginys, nugalėtojų patikra ir apdovanojimas.


Konkurso „Mesk ir laimėk“ dalyvio anketa
Konkurse galite dalyvauti jeigu jums daugiau nei 18 m., reguliariai (kasdien) rūkote vienerius metus ar ilgiau ir norite mesti rūkyti.

Konkurso organizatoriai: LSMU Sveikatos tyrimų institutas (PSO bendradarbiaujantis centras), Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt