Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šventinė akcija Alytaus vaikų globos namuose

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms neseniai atsikūrusios Alytuje, Jaunimo organizacijos DARBAS nariai surengė šventinę akciją Alytaus miesto vaikų globos namų vaikams.

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms – šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams – pirmą gruodžio savaitgalį, neseniai atsikūrusios Alytuje, Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) nariai surengė šventinę akciją Alytaus miesto vaikų globos namų vaikams.

Gruodžio 3 d. JOD pirmininkas, Tadas Krukonis vaikučiams dovanojo žaliaskarę eglutę kurią visa JOD komanda kartu su globos namų auklėtiniais papuošė aktų salėje. JOD jaunimas vaikams taip pat atvežė žaisliukų eglutei papuošti ir daugybę pačių pagamintų atvirukų su sveikinimais. Vaikai be galo džiaugėsi kabindami atvirukus ant eglutės ir vis klausė „ar dar galim viena atviruką pakabinti“, klausinėjo iš kur šita eglutė.

Sveikinamąją kalbą su daugybe linkėjimų tarė JOD narė ir AVJOS'AS pimininkė Aurelija Kučinskaitė. O jau šeštadienį gruodžio 4 d., vykusioje atvirų durų dienos šventėje kaip ir žadėjo vaikams atvežė pirmąsias dovanas, atneštas Kalėdų Senelio ir padėjo po eglute. Vaikučiai buvo laimingi ir nekantriai laukė kada gi galės atplėšti dovanas, JOD nariai buvo dar laimingesni galėdami prisidėti prie gerumo akcijos ir dovanoti vaikučiams džiaugsmą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt