Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinė klubo „Top Miau“ kačių paroda

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugsėjo 17–18 dienomis panevėžiečius džiugins seniai matytas renginys – Tarptautinė kačių paroda. Parodos lankytojai galės pamatyti daugiau kaip 100 skirtingų kačių veislių atstovų.

Rugsėjo 17–18 dienomis panevėžiečius džiugins seniai matytas renginys – Tarptautinė kačių paroda. Parodos lankytojai galės pamatyti daugiau kaip 100 skirtingų kačių veislių atstovų. Savininkai pristatys britų trumpaplaukius, Meino meškėnus, Kanados sfinksus, Škotų nulėpausius ir stačiaausius ir dar mažai žinomų Seišelio, Burmos, Abisinų, Selkirk Reksų, Devon Reksų, Egipto Mau, Bengalijos veislių kates. Lankytojai turės galimybę ne tik iš arti pamatyti, susipažinti su skirtingų veislių katėmis, bet ir ir pabendrauti su jų šeimininkais, sužinoti apie auginimo sąlygas, išskirtines katinų charakterio savybes, o gal net ir įsigyti patikusį kačiuką.

Parodoje specialių veislių šou metu bus renkamos geriausios Britų trumpaplaukės bei Meino meškėnų katės. Abiejų dienų pabaigoje katės varžysis dėl prestižinio geriausios parodos katės apdovanojimo. Parodos dalyviams tai atsakingas parodos finalas, o žiūrovams nuostabus reginys – geriausių parodos kačių paradas!

Kačių parodos yra labai svarbios kiekvienam veisėjui. Parodose teisėjauja iš įvairių pasaulio šalių suvažiavę teisėjai, kurių užduotis – įvertinti, kiek katės atitinka veislės standartą. Veisėjams šie įvertinimai yra svarbūs, nes tik atitinkančios veislės reikalavimus katės gali būti naudojamos veisime ir susilaukti palikuonių. Parodose teisėjai katėms suteikia įvertinimus, jų pagrindu klubai išduoda titulus patvirtinančius sertifikatus. Priešingai nuo šunų parodų, katėms nereikia atlikti jokių užduočių ar paklusti komandoms, tačiau katės būdas ir temperamentas yra ne mažiau svarbūs nei jos išvaizda. Agresyvią katę teisėjas turi teisę diskvalifikuoti ir nesuteikti jai įvertinimo.

Pasak parodą organizuojančios klubo prezidentės D.Talentienės, šia paroda siekiama ne tik populiarinti grynaveisles kates, bet ir propaguoti atsakingą kačių auginimą bei atkreipti dėmesį į aktualias šių dienų problemas, šviesti visuomenę ir skatinti atsakingą požiūrį į gyvūnų auginimą bei veisimą.

Kačių parodą organizuoja Klubas „Top Miau“, priklausantis Pasaulinei Kačių Federacijai, jungiančiai daugiau kaip 540 kačių mylėtojų organizacijų visame pasaulyje. Klubas rengia parodas, seminarus ir mokymus veisėjams, registruoja veislynus, išduoda kačių titulų sertifikatus ir kačiukų kilmės dokumentus.

Žiūrovų laukiame Prekybos ir laisvalaikio centre „Babilonas II“ rugsėjo 17 dieną nuo 10 iki 17 val., rugsėjo 18 d. (sekmadienį) nuo 10 iki 16 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Paroda
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt