Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinę konferenciją LR Seime ves sveikatinimo programos prezidentė Kelly Murumets

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 12 d. LR Seimo Kovo 11-osios salėje rengiama konferencija - forumas „Ar įmanoma sėkminga sveikatos programa Lietuvoje".

Spalio 12 d. LR Seimo Kovo 11-osios salėje rengiama konferencija - forumas „Ar įmanoma sėkminga sveikatos programa Lietuvoje". Tai konferencijos „Pasibaigė Lietuvos sveikatos programa. rezultatai ir perspektyvos. Visuomeninių organizacijų požiūris" (2010 10 20) , organizuotos Seime, tęsinys. Šiais metais konferencija tampa tarptautinė, nes savo patirtimi pasidalinti atvyksta keturis dešimtmečius vykdomo projekto „ParticipACTION" Kanadoje prezidentė Kelly Murumets. Praėjusiais metais Seime rengtoje konferencijoje buvo pristatytas labai sėkmingas Suomijos Tautos sveikatos gelbėjimo pavyzdys, kurį būtų galima pritaikyti ir Lietuvoje. Konferencijoje bus realiai ir optimistiškai žvelgiama į Lietuvos sveikatos sistemos situaciją, tam šiuokart pasitelkiant Kanadoje vykdomo projekto pavyzdį. Klinikinė psichologė, socialinių mokslų daktarė, MRU Psichologijos katedros docentė, 2007 m. vieno iš skaitlingiausio moterų žurnalo išrinkta „Metų optimiste", Vadybos ir psichologijos instituto direktorė Aistė Diržytė kalbės mūsų šaliai aktualia tema: „Kada lietuviai taps pozityvesni ir sveikesni?" „ParticipACTION" nuo 1971 m. buvo Kanados simbolis ir reikšmingas prekinis ženklas. Kelly Murumets yra Jaunųjų Prezidentų organizacijos narė, konsultavusi Kanados, JAV, Pietų Afrikos ir Europos lyderius strategijų kūrimo ir jų įgyvendinimo klausimais.  Kanados nacionalinės sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą skatinančios organizacijos „ParticipACTION" prezidentė ir generalinė direktorė K. Murumets yra puiki strategė ir lyderė, keturias bankrutuojančias organizacijas pavertusi sėkmingai veikiančiomis kompanijomis. Nuo 2007 m. vadovauja tarptautiniam „PARTICIPATION" tinklui.

Kelly nuolat dalyvauja nevyriausybinių organizacijų veikloje. Ji yra Bishop universiteto valdybos narė, Dekanų patarėjų tarybos narė Laurier verslo ir ekonomikos mokykloje. Dirbo ir savanoriavo pagalbos vaikams bendruomenėje, nuolat bendradarbiauja su Kanados valstybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis. Ši organizacija užima išskirtinę vietą sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo, sporto visiems ir rekreacinio turizmo srityje. Telkdama partnerių patirtį, žinias ir resursus „ParticipACTION" siekia, kad kanadiečiai būtų fiziškai aktyviausia pasaulio tauta. Šia patirtimi ji atvyksta pasidalinti ir su Lietuvos sveiko gyvenimo būdo propaguotojais.

Kanados moterų sporto ir fizinio aktyvumo asociacija (C AAWS) 2007 ir 2009 Kelly pripažino viena iš 40 įtakingiausių Kanados moterų fizinio aktyvo srityje suteikdama „Nuostabiosios advokatės" titulą.  Pastaruoju metu K. Murumets yra įtakingiausių Kanados moterų TOP 100.

Norintiems dalyvauti konferencijoje Seime - informacija ir registracija: www.sveikuoliai.lt ir www.tikiu.lt. Juozas Dapšauskas

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt