Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„TEDxVilnius“ transliacijos vyks ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią savaitę konferencijos ,,TEDxVilnius“ komanda skelbia galutinį dalyvių sąrašą – šių metų temą ,,Adventure of Wonder“ gruodžio 3 d. atskleis net 17 pranešėjų. Nors bilietai į konferenciją, vyksiančią „Šokio teatre“, buvo parduoti per pusdienį, „TEDx“ entuziastų dėka tiesioginės renginio transliacijos įvyks ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Šią savaitę konferencijos ,,TEDxVilnius“ komanda skelbia galutinį dalyvių sąrašą – šių metų temą ,,Adventure of Wonder“ gruodžio 3 d. atskleis net 17 pranešėjų. Nors bilietai į konferenciją, vyksiančią „Šokio teatre“, buvo parduoti per pusdienį, „TEDx“ entuziastų dėka tiesioginės renginio transliacijos įvyks ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Pasak Vlado Lašo, pasaulinės ,,TED konferencijos rėmėjo ir bendruomenės nario, ,,Konferencija ,,TED atsirado kaip kuriančių ir veikiančių (angl. ,,thinkers and doers) žmonių iniciatyva. ,,TED paskatintas ir suformuotas ,,TEDx judėjimas per pastaruosius porą metų įgavo didžiulį mastą visame pasaulyje. Tai puiki priemonė ne tik paskleisti, aptarti įdomias, vertingas įdėjas, bet ir suburti bendraminčius, sukurti ir įgyvendinti naujas, įdomias ir vertingas iniciatyvas.  Lietuva – svarbi pasaulio dalis, ir čia turime daug puikių, aktyvių žmonių. Šis šiuolaikinis, globalus ,,sąjūdis gali padėti mums visiems pasiekti daugiau.“

Šios konferencijos metu ant ,,TEDxVilnius pakylos išvysime būtent tokius žmones – aktyvius, generuojančius idėjas, jas įgyvendinančius ir siekiančius tuo pasidalinti su kitais.

Šią savaitę organizatoriai atskleidė ir galutinį septyniolikos pranešėjų sąrašą. Tai naujai prisijungusieji: reklamos industrijos atstovas Antonio Bechtle, darnios plėtros specialistas Andreas Gyllenhammar, žurnalistė Gražina Sviderskytė, dviračių entuziastas Jonas Dovydėnas, ,,Gluk komanda, džiazo atlikėja Simona Smirnova, apie tai, kokius žmones turi ugdyti švietimo sistema kalbėsiantis Marcus Orlowski, Lietuvos Kosmoso asociacijos direktorius Vidmantas Tomkus, muzikos ,,temperatūrą matuojantys ,,Vilnius temperature, bendruomenės ,,Krepšinio širdis“ įkūrėjas Tomas Tumalovičius, projektas glory.lt – Lietuvos nuotraukos iš kosmoso, kompozitorius Artūras Šaškinas; ir jau seniau pristatytieji: apie ekstremalų turizmą Kabule pasakosiantis Mark Splinter, fotografas Richard Schofield, rašytoja ir scenarijų autorė Aistė Ptakauskė, lindihopo šokėjai Eglė Regelskis ir Martynas Stonys bei kompiuterinių technologijų specialistas Gediminas Ramanauskas.

Nors keli šimtai bilietų į Šokio teatro salę, kur vyks šių metų konferencija, buvo parduoti per mažiau nei 7 valandas, ,,TEDxVilnius“ komanda toliau dirba ir siekia, kad ,,TEDx“ idėjos sklistų kuo plačiau. Gruodžio 3 d. tiesioginės renginio transliacijos vyks ne tik Lietuvoje (Vilniuje, Klaipėdoje, Marijampolėje, Kaune), bet ir užsienyje. Iniciatyvą organizuoti transliaciją jau pareiškė bendraminčiai iš Didžiosios Britanijos bei Estijos. Detalės derinamos ir su aktyviais žmonėmis iš kitų valstybių. ,,Mes nuolat pildome transliacijų vietų sąrašą, kviečiame prisidėti įvairias organizacijas ir rengti transliacijas savo mokykloje, įmonėje ar netgi namuose. Juk svarbu ne tik išgirsti pranešėjo idėją, bet ir ja pasidalinti su aplinkiniais. Dėl to kviečiame visus stebėti ,,TEDxVilnius“ kartu“, – pasakojo konferencijos organizatoriai.

Organizatoriai gruodžio 3 – iąją kviečia jungtis prie ,,TEDxVilnius“ bendruomenės ir stebėti tiesioginę renginio transliaciją:

Vilniuje:

· Vilniaus Licėjus

· Tarptautinė mokykla

· VU Filologijos fakultetas

· VU Gamtos mokslų fakultetas

Kaune:

· Kauno Valstybinis Dramos Teatras

· Kauno Jėzuitų gimnazija

Klaipėdoje:

· LCC Tarptautinis universitetas

Marijampolėje:

· Kino teatras ,,Spindulys

Vietų sąrašas nuolat pildomas. Kviečiame registruotis internetiniame puslapyje www.tedxvilnius.lt.

Konferencija vyks anglų kalba.

TEDxVilnius 2011“ – pasiruoškite būti nustebinti!

Komentarai
Temos TEDx
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt