Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Telšių mamyčių klubas dovanojo šypsenas vaikams

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Asociacijos „Telšių mamyčių klubo“ narės: Jolita Stanevičienė, Ramunė Brasienė, Lina Sakienė ir Giedrė Jachimovič, liepos 11 dieną apsilankė Telšių dienos centre ir kartu su jo...

Asociacijos „Telšių mamyčių klubo“ narės: Jolita Stanevičienė, Ramunė Brasienė, Lina Sakienė ir Giedrė Jachimovič, liepos 11 dieną apsilankė Telšių dienos centre ir kartu su jo auklėtiniais smagiai ir turiningai praleido visą dieną.
Šiuo metu Telšių dienos centre vyksta dieninė stovykla, į kurią susirenka įvairaus amžiaus vaikučiai. Tą dieną  jų susirinko nemažai- 20.
Norėdamos artimiau susidraugauti su centro lankytojais, dieną pradėjome susipažinimo žaidimu „Voratinklis“. Vaikai labai aktyviai pasakojo apie save, savo pomėgius, svajones, šios dienos lūkesčius. Po nuotaikingo susipažinimo, Jolita Stanevičienė vaikus pakvietė aktyviai sportinei mankštai. Nuotaikinga muzika užvedė visus,  o sūrų prakaitą braukė ne vienas. Po sportinės veiklos Lina Sakienė kartu su vaikais pasinėrė į nuotaikingų Oliziukų gamybą.  Kiekvienas turėjo gerą progą pasidaryti savo originalų „augintinį“,  kurį galės toliau auginti ir puoselėti kasdien apsilankę dienos centre. Atokvėpiui po kūrybinio darbo žaidėme įvairiausius žaidimus, sprendėme galvosūkius ir atlikinėjome įvairias užduotis, padedančias geriau pažinti vienas kitą. Kadangi prie jūros vasarą ne visi vaikai turi galimybę nuvažiuoti, tad Giedrė Jachimovič vaikams pasiūlė  pasidaryti mini jūra dienos centro kieme. Vieni  piešė, margino, kirpo ir klijavo ant pagaliukų  įvairių formų  žuvis, kiti laivelius. Užbaigę kūrybinį darbą visi bėgome į kiemą ir komponavome ant žolyno mini jūrą. Dienos pabaigai Ramunė Brasienė vaikams pasiūlė pasipuošti ir patiems susiverti iš karoliukų auskarus arba apyrankes. Šia veikla labai susidomėjo mergaitės, tačiau berniukai irgi neliko nuošaly. Kiekvienas rinkosi karoliukus pagal savo skonį ir gaminosi savo originalų papuošalą.
  Dienos pabaigoje  vaikų  laukė staigmena – gaivinantys ir gardūs ledai.
„Daugelis iš mūsų pasisėmėme daug gerų emocijų visai savaitei, o mūsų bendravimas su Telšių dienos centro auklėtiniais buvo šiltas ir artimas. Džiaugiamės, kad mūsų bendras darbas pasiteisino- padovanota daug gražių ir smagių akimirkų. Tikimės, kad tai buvo  malonaus bendradarbiavimo pradžia. Kadangi mūsų asociacijos viena iš veiklos sričių yra -  labdaringa ir savanoriška veikla bei laisvalaikio užimtumas, ateityje būtinai žadame vaikus sudominti ne vienu įdomiu projektu“, – teigė G.Jachimovič.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt