TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tęsiama verslo ir pramonės mobilumo programa

Šaltinis: 15min
0
A A

Siekdamos pagyvinti ir sustiprinti verslo ir pramonės bendradarbiavimą regione, Šiaurės ir Baltijos šalys tęsia bendrą mobilumo programą.

Siekdamos pagyvinti ir sustiprinti verslo ir pramonės bendradarbiavimą regione, Šiaurės ir Baltijos šalys tęsia bendrą mobilumo programą. Ši programa teikia finansinę paramą verslo stažuotėms, praktikoms, mokymams ir tinklų veiklai Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Programą finansuoja Šiaurės ministrų taryba ir Estijos, Latvijos bei Lietuvos vyriausybės. Šiais metais programai skirta 2 mln. Danijos kronų, tai yra, apie 920 tūkst. litų.

Šiaurės ir Baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programos tikslas – stiprinti ekonominį bendradarbiavimą bei skatinti verslumą, regioninį klasterių bendradarbiavimą ir inovacijas Šiaurės-Baltijos šalių regione. Vienintelis šių metų terminas paraiškoms pateikti - kovo 31 d.

„Mobilumo programoje gali dalyvauti mažos ir vidutinės įmonės, verslo organizacijos ir inkubatoriai. Taip pat ir valstybinės įstaigos, dirbančios verslo sąlygų gerinimo srityje“, – teigia patarėja Vida Gintautaitė.

Veiklose, kurias gali remti programa, turi dalyvauti mažiausiai trys skirtingos šalys, iš kurių bent viena yra Šiaurės šalis ir bent viena Baltijos šalis. Programa gali paremti iki 70 proc. kelionės, apgyvendinimo ir tinklų išlaidų.

Šiame kontekste Šiaurės ir Baltijos šalys – tai Danija, Estija, Islandija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Suomija ir Švedija.

Verslo ir pramonės mobilumo programa buvo pradėta vykdyti 2009 m. Pernai ji parėmė 50 projektų iš Šiaurės ir Baltijos šalių. Lietuvos verslo struktūros kaip pareiškėjai ar partneriai buvo paremti 21 projekte.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt