Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ties nauja Baltojo tilto prieplauka kuriasi „Vilniaus ložė“

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Inovacijų festivalio „IF...Vilnius“ ir „Dizaino savaitės“ proga krantinėje prie Baltojo tilto buvo atidaryta nauja kultūros erdvė – iš Kauno atitempta prieplauka ir „Vilniaus ložė“.

Inovacijų festivalio „IF...Vilnius“ ir „Dizaino savaitės“ proga krantinėje prie Baltojo tilto buvo atidaryta nauja kultūros erdvė – iš Kauno atitempta prieplauka ir „Vilniaus ložė“ – dizainerio Vytauto Puzero inicijuoto Neries krantinės kėdučių projekto „Upės korys“ dalis.

„Vilniaus ložėje“ šiuo metu įrengtos pirmosios 16 kėdučių, finansuotos Vilniaus savivaldybės. Projekto vystytojas V.Puzeras planuoja, kad „Vilniaus ložę“ turėtų papildyti dar 64 komercinių rėmėjų lėšomis įrengtos kėdutės. Tuo tarpu Vilniaus savivaldybė tikisi, kad per artimiausią mėnesį bus atrinktas prieplaukos operatorius, kuris ne tik sudarys sąlygas laivybai, bet ir pasiūlys renginių programą.

Prieplaukos atidarymo metu joje buvo eksponuojama fotomenininko Sauliaus Paukščio paroda „O kaip mes ją tempėme iš Kauno į Vilnių“. Keliolikoje fotografijų apspindėta 6 dienas vykusi prieplaukos kelionė Nerimi, neapsiėjusi be sunkumų. Ties Stirniais trims dienoms įstrigusią prieplauką tarsi šiuolaikiniai burliokai ištempė visureigiai ir speciali technika.

Neries krantinės atgaivinimo siekiantis „Upės korys“ šiandien jau turi 50 kėdučių: be 16 naujų melsvųjų,  20 ryškiai geltonų kėdučių yra įrengta ties Žvėryno tiltu ir 14 žalsvų pirmųjų – prie Kutflux platformos ties Mindaugo tiltu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt