Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 4d. 07:20

TIKRA ISTORIJA. Ligoninės priimamajame pagalbos galite ir nesulaukti

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Istorija tokia kasdieniška ir daugeliui žinoma, o ypač tiems, kas dažnai serga. Daugelis nuryja kartėlį ir tuom baigiasi. Tylėti negaliu, nes priesaikas davusiem žmonėm šitaip elgtis nevalia. Privačioj klinikoj išsitraukiau protinį dantį, grįžau namo, kraujavimas vis stiprėjo, kaip būtų perpjauta vena. Pasiskambinau gydytojai, ji kuo skubiau liepė atvažiuoti pas ją, apžiūrėjus išrašė siuntimą ir liepė kuo skubiau vykti į priimamajį pasirodyti chirurgui, nes dantis buvo ant kraujagyslės ir buvo būtinas siuvimas.

Istorija tokia kasdieniška ir daugeliui žinoma, o ypač tiems, kas dažnai serga. Daugelis nuryja kartėlį ir tuom baigiasi. Tylėti negaliu, nes priesaikas davusiem žmonėm šitaip elgtis nevalia.

Privačioj klinikoj išsitraukiau protinį dantį, grįžau namo, kraujavimas vis stiprėjo, kaip būtų perpjauta vena. Pasiskambinau gydytojai, ji kuo skubiau liepė atvažiuoti pas ją, apžiūrėjus išrašė siuntimą ir liepė kuo skubiau vykti į priimamajį pasirodyti chirurgui, nes dantis buvo ant kraujagyslės ir buvo būtinas siuvimas.

Nuvykus i Klaipėdos miesto ligoninės priimamąjį teko laukti neilgai, bet prieš mane laukusi moteris su sulūžusia koja išėjo ir manęs paklausė, kokį ji padarė nusikaltimą ,kad su ja taip žvėriškai elgiasi tą vakarą dirbanti budinti gydytoja (na, nepavadinčiau tokio žmogaus gydytoju) N.S. Aš ją nuraminau pasakydama, jog turi daug darbo, nors prieš tai buvau girdėjusi apie tą siaubą, kas laukia ten, ligoninės priimamajam. Ten, kur žmogui turi būti suteikta pagalba!!!

Gyd. N.S. perskaitė mano siuntimą ir pašaipiai paklausė, kokioj klinikoj traukė dantį, pildant dokumentus toliau liejosi patyčios ir buvo pasakyta'„kur traukeisi ten ir važiuok." Aišku, pamaniau, kad pasityčiojo ir suteiks pagalbą. Aš paklausiau, ar mane apžiūrės, o ši atšovė: „Ne ,nes aš ne stomatologė.“ Tai kur, po galais, kreiptis pagalbos? Aišku, buvo šokas, per 30 metų  pirmas kartas, kai papuoliau į ligoninės priimamąjį, kraujuoju kaip iš upelio 5 val., o pagalbos negaunu. Iš pasimetimo ir blogos savijautos nebesugebėjau daugiau nieko pasakyti, išėjau i lauką, pasiskambinau į privačią gydyklą, gerai, kad priėmė ir sustabdė kraujavimą.

Iškyla klausimas, kam sodrai yra mokami pinigai, už ką gydytojai gauna atlyginimus?Nuvažiavus su siuntimu, mokėdamas valstybei mokesčius, esi kaip šuns vietoje.

Manau, kad viešumas šiais laikais yra didžiausia bausmė, aišku, bandysiu kreiptis į ligoninės vadovą Janušonį, bet tikrai manau, kad ši istorija ne paskutinė. Brangieji žmonės, neleiskim, kad vyktų tokie dalykai tokiose įstaigose. Nurydami kartėlį neužkirsim tam kelio...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt