TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tituškos, taip vadina prorusiškus provokatorius ukrainiečiai

Šis Maidane demaskuotas tituška ant krūtinės netgi turėjo svastikos ir užrašo Rusi tatuiruotę
Šis Maidane demaskuotas tituška ant krūtinės netgi turėjo svastikos ir užrašo Rusi tatuiruotę
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Kai tenka analizuoti, supranti kad dauguma jų atvykę „įvedinėti tvarkos“ svetimoje valstybėje apsimesdami vietiniais...

Kai tenka analizuoti, supranti kad dauguma jų – atvykę „įvedinėti tvarkos“ svetimoje valstybėje apsimesdami vietiniais gyventojais ir net Maidano kovotojais. Žmonės organizuotai atvežti ištisais autobusais ir traukinių vagonais iš Rusijos į Ukrainą, ir tik mažesnė jų dalis vietiniai rusakalbiai. Jų tikslas diskredituoti Maidaną apsimetant „savais“  kovotojais, plėšti, smurtauti, kurstyti nesantaiką ir kelti įtampą.

VIDEO: Tituškos

Taip pat jų tikslas – dalyvauti prorusiškose akcijose apsimetant vietiniais rusakalbiais  gyventojais, kurie, nešini Rusijos federacijos vėliava, skanduoja prorusiškus šūkius. Kaip minėjau, tIk maža jų dalis būna vietiniai gyventojai. Tie apsimetėliai atvykėliai iš Rusijos taip pat tikslingai ateina į priešingos stovyklos demonstracijas, tai yra į ukrainiečių akcijas ir ten bando įžiebti smurtą. Priešingų stovyklų akcijose jie elgiasi agresyviai, provokuojančiai. Dažnai santūriai besilaikantiems ukrainiečiams jie skanduoja „Borba“, „Borba“, „Borba“ – „Mūšis“,Mūšis, Mūšis" – taip provokuodami mūšiui.

Kitaip tariant, jų tikslas padėti Kremliui įvesti visišką samyšį šalyje bei už jos ribų – informacinėje plotmėje. Kad niekas nebebūtų aišku: nei kas ten vyksta nei kodėl vyksta.

Šie asmenys dažnai savo elgesiu panašūs į zombius, o ne į civilizuotus žmones. Daugumai jų už dalyvavimą siūlomas atlygis, tuo tarpu Rusijos cenzūruojama žiniasklaida šį faktą apversdavo aukštyn kojom. Neva Maidano kovotojai eina į Nepriklausomybės aikštę už atlygį. Kai kurie jų tokie baisūs, kad panašūs į asocialius asmenis ar net į banditus, keliančius šiurpą. Kiti tik šiaip fanatikai, suzombėję nuo tos Kremliaus melo propagandos, kuria jie šventai tiki. Ir net asmenys, tiesiog besiteisinantys, kad neturi kito pragyvenimo šaltinio, todėl sutikę tuo verstis dėl pinigų.

Tarp jų – kai kuriose feisbuko paskyrose atpažinti kaip Rusijoje fašistuojantys asmenys.

Putino Rusija šitaip siekia destabilizuoti padėtį, kurstyti smurtą ir nesantaiką, žmones laikyti įtampoje, sujaukti ir iškreipti informaciją. Galų gale supriešinti ukrainiečius su rusakalbiais.Putino reikalingas neva „pretekstas“ karių įvedimui ir net ginkluotam konfliktui, tai yra realiam karui ir teritorijos aneksijai. Tai vykdoma prisidengiant neva „padėties stabilizavimu“, bei neva visa tai tam kad „apginti“ ten esančius rusakalbius, kurių iš tikro net nėra nuo ko ginti.

 
VIDEO: Tituškos Ukrainoje
Darius Milius

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt