Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukmergės specialiojoje mokykloje nuaidėjo Kaziuko mugės šventė (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Ukmergės specialiosios mokyklos langus kalendorinis pavasaris pasibeldė su trenksmu: čia mokyklos auklėtiniai ir svečiai užvedančios muzikos rimtu šoko, trypė, dainavo, varžėsi ir derėjosi Kaziuko mugės šventėje, kuri šioje įstaigoje surengta pirmą kartą.

Trečiadienį į Ukmergės specialiosios mokyklos langus kalendorinis pavasaris pasibeldė su trenksmu: čia mokyklos auklėtiniai ir svečiai užvedančios muzikos rimtu šoko, trypė, dainavo, varžėsi ir derėjosi Kaziuko mugės šventėje, kuri šioje įstaigoje surengta pirmą kartą.

Teatralizuotame šventės atidaryme iniciatyvos į savąsias rankas ėmėsi Kazys Kvieslys, Kazytė ir energingoji šeimininkė Kazimiera, į Kaziuko mugę pakvietę trumpu koncertu bei improvizacijomis: mat aiškintasi, kas toks buvo Kazimieras, kur garsiosios mugės ištakos, mintos mįslės, žaisti žaidimai.

Iškaba skelbė, jog specialiame kermošiuje sudėta didelė porcija meilės, aukščiausios rūšies visokių jausmų, begalinis kiekis nuoširdumo, pridėta džiaugsmo, geras šmotas jumoro, sumaišyta su apsukrumu ir viltimi, kad šis kermošius pats kiečiausias.

Svečiai – Antano Smetonos gimnazijos auklėtiniai, banko NORD LB darbuotojai ir specialiojo ugdymo centro „Vyturėlis“ globotiniai – čia galėjo įsigyti mokyklos mokinių darbų floristikos, keramikos, medžio tema, sudalyvauti smagioje loterijoje, paragauti gardžiai kvepiančių gaspadinių pyragų, užsigerti gira, išbandyti derybų kermošiuje meistriškumą. Specialiosios mokyklos direktorė V.Markevičienė tikino, kad jiems šis renginys – didžiulė šventė pasitinkant bebundančią gamtą savosiose širdyse.

Vitalija Čepaitė, Nuotraukos Linos Kaselienės www.aukstaitijosgidas.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt