Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 30d. 10:19

Už neveiklumą – „superkugelio“ titulas

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Šiaulių miesto centrinėje aikštėje antrus metus pakvimpa kugeliu. Politikams tai reiškia, kad atėjo kugelinės – „superkugelio“, „kugelio“, „vicekugelių“ rinkimai.

Šiaulių miesto centrinėje aikštėje antrus metus pakvimpa kugeliu. Politikams tai reiškia, kad atėjo kugelinės – „superkugelio“, „kugelio“, „vicekugelių“ rinkimai. Šiauliečiai taip protestuoja prieš nešvarius politikų darbus ir pasekmes bei valdžios aroganciją.

„Metų kugelio“  nominacija – spyris neveikliesiems ar piktnaudžiaujantiems savo pareigomis politikams. Šiauliečiai sako sumanę tokius rinkimus tam, kad ironija ir humoras padėtų išgyventi sunkmetį.

Šiauliečiai nusprendė, kad kugelio titulo šiemet nusipelnė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Denis Michalenko, kuriam šiauliečiai linki kugeliu apsiklojus ramiai laukti rinkimų nieko neveikimo pataluose. Daugeliui šiauliečių naujiena tapo tai, kad Savivaldybė turi Antikorupocinės komisijos pirmininkę Angelę Kavaliauskienę, tad politikė gavo „vicekugelio“ apdovanojimą už neveiklumą.„Superkugelio“ titulą šiauliečiai šiemet skyrė Seimo nariui Andriui Šedžiui.

„Metų kugelio“ rinkimų organizatoriai tikina, kad išrinktieji politikai turi galimybę pateisinti arba nusikratyti „Metų kugelio“ vardo.

Praėjusių metų „superkugelis“ Šiaulių miesto meras Genadijus Mikšys, pasak šiauliečių, vertas „Metų kugelio“ titulo, sugebėjo įsivelti į naujus skandalus ir supainioti viešus bei privačius interesus.

Smagu, kad žmonės nors ir ironiškai, bet su humoru stengiasi išgyventi sunkmetį. O šiauliečiai gavo progą ne tik pasijuokti iš seimūnų, bet ir paskanauti skanaus naminio kugelio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt