Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už taiką ir vienybę Žemėje – 76 Lietuvos švietimo įstaigos

Šaltinis: 15min
0
A A

2013 metų pavasarį Lietuvos ugdymo įstaigos aktyviai ir noriai dalyvavo Pasaulinei Žemės dienai skirtame socialiniame kūrybiniame projekte „Apkabinkime Žemę kartu“. Net 76 š...

2013 metų pavasarį Lietuvos ugdymo įstaigos aktyviai ir noriai dalyvavo Pasaulinei Žemės dienai skirtame socialiniame kūrybiniame projekte „Apkabinkime Žemę kartu“. Net 76 švietimo įstaigos iš įvairių Lietuvos miestų dalyvavo projekte, kurio pagrindinis tikslas – suvienyti pastangas ir kūrybinį potencialą išreiškiant bendrą rūpestį ir meilę Žemei. Po tris mėnesius trukusio projekto visi norintys kviečiami  į parodas, kuriose bus eksponuojamos neišdildomų akimirkų nuotraukos su aprašymais, bei į projekto dalyvių apdovanojimus.

„Apkabinkime Žemę kartu“ – tai socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ dalis, kuris aktyviai vyksta nuo 2012 metų. „Šie projektai – tai bendrumo ir solidarumo su žmonėmis ir Žeme veiksmas, suprantamas visų tautybių, lyčių, amžiaus, įsitikinimų žmonėms. Ištiesdami ranką greta esančiam žmogui, išreiškiame pasitikėjimą žmogumi, bendrą rūpestį Žeme ir meilę jai“ – teigia taikos ir vienybės Žemėje trokštantys, socialinių projektų „Apkabinkime Žemę“ ir „Apkabinkime Žemę kartu“ organizatoriai.

Projektą „Apkabinkime Žemę kartu“ organizuoti paskatino noras ieškoti naujų netradicinių kūrybinės išraiškos būdų, ugdymo metodų, emocinių išgyvenimų ir darbo formų su jaunimu, vaikais, jų tėvais bei socialiniais partneriais. Kaip teigia „Apkabinkime Žemę kartu“ projekto vadovė Giedrė Paršeliūnienė, „rezultatai pranoko visus mūsų lūkesčius ir nustebino geranorišku aktyvumu, švenčių ir renginių įspūdžių dalinimusi su visais projekto dalyviais. Dėkojame visiems 10575-ių mokyklų, gimnazijų, lopšelių-darželių bei kitų švietimo įstaigų darbuotojams ir vaikams, apkabinusiems Žemę!“

Projekto „Apkabinkime Žemę kartu“ parodos gruodžio 3–10 dienomis vyks Klaipėdoje, Pedagogų švietimo ir kultūros centre bei gruodžio 12–19 dienomis Vilniuje, Viršuliškių vidurinėje mokykloje. Dalyvių apdovanojimai vyks gruodžio 4 d. 13 val. Klaipėdos Pedagogų švietimo ir kultūros centre ir gruodžio 12 d. 13 val. Vilniaus Viršuliškių vidurinėje mokykloje. Daugiau informacijos www.apkabinkimezeme.lt.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt