Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užkeiktoje sankryžoje prie Seimo dega žvakė

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

„Antradienį po pietų apie 14 val. ėjau pro Seimą, šalia kurio yra spaudoje aprašyta užkeikta sankryža, nes čia automobiliai nuolat atsitrenkia į šviesoforą. Saugumo salelėje...

„Antradienį po pietų apie 14 val. ėjau pro Seimą, šalia kurio yra spaudoje aprašyta užkeikta sankryža, nes čia automobiliai nuolat atsitrenkia į šviesoforą.

Saugumo salelėje sankryžos viduryje degė viena žvakė.

Gali būti, kad sankryžoje neseniai žuvo žmogus arba kieno nors naminis gyvūnas, pavyzdžiui, šuo.

Aišku, galimos ir kitos versijos, tarkime, protesto akcija prieš Seimo narius arba beprasmis nevykęs kažkieno pokštas", - informuoja 15min.lt skaitytojas Mindaugas, atsiuntęs ir keletą nuotraukų.

 Naujienų portalas dėkoja Mindaugui už atsiųstas nuotraukas ir pastebėjimus!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais. Registruokitės 15min.lt skaitytojų portale ir patys įkraukite naujienas. Kurkite naujienas kartu su redakcija.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt