TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaikai mokėsi Ebru meno (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 31 d. Kalvarijos parapijos salėje VšĮ „Meda project" surengė projekto „Už spalvingą ir teisingą vaikystę" akciją Kalvarijos savivaldybės vaikų laikinosios globos namų auklėtiniams.

Gegužės 31 d. Kalvarijos parapijos salėje VšĮ „Meda project" surengė projekto „Už spalvingą ir teisingą vaikystę" akciją Kalvarijos savivaldybės vaikų laikinosios globos namų auklėtiniams.

„Džiaugiamės, kad galime tęsti projektą „Už spalvingą ir teisingą vaikystę", kurio pirmoji akcija balandį vyko Kauno vaikų gerovės centre „Pastogė". Mėnesį laiko aktyviai organizavome Ebru meno renginius, kad galėtume surinkti lėšų ir pradžiuginti Kalvarijos savivaldybės laikinosios globos namų auklėtinius", – sako Eglė Veršinienė, VšĮ „Meda project" direktorė.

VšĮ „Meda project" kolektyvas ir Ebru projekto dalyviai – Kauno „Vėtrungės" bei „P.Mašioto" pradinių mokyklų mokiniai – Kalvarijos laikinosios globos namų auklėtinius mokė unikalaus Ebru meno (piešimo ant vandens) pagrindų. Šiuo metu Kalvarijų globos namuose gyvena apie 30 vaikų.

„Akcija parodė, kad vaikams labai reikia bendravimo, įdomios patirties, įspūdžių ir savęs pažinimo, kurį gali gauti netradicinių užsiėmimų metu. O Ebru menas kaip tik tuo ir ypatingas, kad padeda kiekvienam pasijusti unikaliu ir išskirtiniu, kas suteikia ypatingą džiaugsmą globos namų vaikams", – teigia Eglė Veršinienė.

Šis projektas bus tęstinis. Vaikų gerovės centras „Pastogė" – pirmieji akcijos dalyviai, Kalvarijos laikinosios globos namai – antrieji. Ir toliau planuojama organizuoti renginius su Ebru projekto dalyviais ir rinkti lėšas, kad būtų galima išpildyti ir kitų Lietuvos vaikų globos namų auklėtinių svajones.

VšĮ „Meda project" renka lėšas organizuodami viešus renginius, kurių metu vaikai ar suaugusieji mokosi Ebru meno paslapčių, išmoksta piešimo technikos ant vandens. O renginių metu surinktos lėšos aukojamos vaikų globos namams, kad ir jie išmoktų šios unikalios patirties. Ebru menas leidžia kiekvienam žmogui pasijusti unikaliu, nes nėra nei vieno vienodo darbo, netgi to paties žmogaus tapyto. Rezultatą galima pamatyti tik perkėlus paveikslą iš vandens ant popieriaus lapo. Šis menas yra puiki savęs pažinimo, terapinė bei relaksacinė priemonė, padedanti kiekvienam žmogui pailsinti protą ir kūną, atgauti emocinę pusiausvyrą.

www.suduvosgidas.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vaikas

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt